وبلاگ ها

3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز

3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز- انتشارات آثار برات

در دنیای مدرن امروزی رقابت و پیشرفت کسب و کار، مقوله ی بسیار پیچیده ای است. زیرا مشاغل رقبای بزرگ و بسیار زیادی دارند. اگر شما به دنبال روشی برای پیشرفت کسب و کار خودتان هستید مقاله ی 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز مناسب برای شما است. 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز که تجارت شما را متحول خواهد کرد.

3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز

در دنیای رقابت با وجود رقبای بسیار کسی حرف اول را می زند که به خوبی مصرف کننده ی برند خود را شناخته و از بدعت و نوآوری استفاده کند. همچنین تبلیغات موثری به نسبت رقبای خود داشته باشد. در اینجا به 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز اشاره خواهیم کرد:

 

shenakhte moshtari 268x300 - 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز

روش اول از 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز مشتری خود را بشناسید:

از 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز این روش از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در بازاریانی وقتی نتوانید حرف خود را درست به مشتری احتمالی انتقال دهید تقریباً کار تمام است. پس دلیل اینکه بعضی از مشتری‌ها که تعدادشان هم کم نیست به پیشنهاد ما پاسخ منفی می‌دهند چیست؟ چرا به پیشنهاد ما دست رد می زنند. حتما مشتری منظور ما را متوجه نشده است! دلیل این است که انسان ها شخصیت‌های مختلفی دارند هر شخصیتی رنگی و هر رنگی زبانی دارد.

اگر شما این تفاوت ها را نشناسید هرگز نمی توانید ارتباط موثری با مشتری داشته باشید. مثل این است که با مشتری احتمالی خود به زبان دیگری صحبت می‌کنید. پس طبیعی است که به پیشنهاد شما پاسخ منفی بدهند.

برای حل این مشکل باید تیپ شخصیتی انسان ها را یاد بگیرید. معمولا آنهایی چهار تیپ شخصیتی تقسیم می شوند و با رنگ‌های زرد، آبی، قرمز و سبز از هم متمایز می شوند. حال اگر بتوانید زبان حتی این چهار تیپ شخصیتی را یاد بگیرید، دعوت و معرفی کار برای شما مثل آب خوردن می‌شود، چون می دانید که با هر تیمی باید چگونه صحبت کنید تا تحت تأثیر قرار گیرد.

خرید کتاب چهار رنگ دربازاریابی شبکه ای

movafaghiate kasb o kar 268x300 - 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز

 

شخصیت زرد

تمام کاری که باید بکنید به خاطر سپردن یک کلمه است. این کلمه شخصیت زرد را توصیف می کند. آن چه کلمه ای است؟
«کمک»
پاسخ همین است افرادی که دارای شخصیت زرد هستند بیشتر در خدمت سایر مردم هستند. تا در فکر خودشان باشند. انگار به نوعی مادر سایر افراد محسوب می‌شوند این طور نیست؟
این گونه افراد یاری کنندگانی حرفه ای هستند. برای این زندگی میکنند که امکانی برای یاری دیگران پیدا کنند. کاری که باعث شادی شان می شود و احساس خوبی به آنها می‌دهد.

شخصیت آبی

آسان است میتوانم این چنین شخصیتی را در یک کلمه توصیف کرد.
«جشن!»

 • آبی ها دوست دارند پارتی و جشن بگیرند. از سرگرمی و شادی لذت میبرند.
 • افرادی ماجراجو هستند.
 •  آزمایش مسائل جدید را دوست دارند.
 • عاشق مسافرت هستند.
 •  و از همه مهمتر اینکه این گروه افراد دوست دارند با افراد جدید دیدار کنند.

شخصیت قرمز

سومین گروهی که میخواهیم معرفی کنیم شخصیتی قرمز دارند و دارای ویژگی‌های زیر هستند.

 • دوست دارند رئیس باشند.
 • می‌خواهند مسئولیت کارها را در دست داشته باشند.
 • می‌خواهند به دیگران بگویند چه کار کنند.سازمان دهندگان بزرگ هستند.
 • آخرین افرادی هستند که خواهان نتیجه ی کارها هستند.
 • از مردمی که غر میزنند و بهانه می آورند، نفرت دارند.
 • هر کار می‌کنند درباره ی پول است.

افراد دارای شخصیت قرمز پول زیادی در بازاریابی شبکه ای به دست می آورند.

شخصیت سبز

افرادی که شخصیت سبز دارند دارای حرفه‌ها و شخصیت‌های زیر هستند:

مهندسین – حسابداران – کارشناسان کامپیوتر – دانشمندان.

دارندگان شخصیت سبز افرادی کسل کننده دارای شخصیتی آزاد و در عین حال بدون جذابیت هستند و نباید در معرض دید افراد قرار گیرند. در حالی که تمام فکر و ذکر مردم دارای شخصیت زرد کمک کردن به دیگران است و آبی ها دنبال خوشگذرانی هستند و قرمزها شب و روز به پول فکر می‌کنند. سبزها فقط علاقه مند به اطلاعات هستند.

 

pishrafte kasbo kar 268x300 - 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز

تبلیغات را به طور موثر انجام دهید- از 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز

روش دوم از 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز تبلیغات موثر است.

با تبلیغات اعتماد ایجاد کنید-3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز

برای برندها ایجاد اعتماد همانند ایجاد اعتماد بین انسان‌هاست. یک لحظه به افرادی فکر کنید که به آنها اعتماد دارید. به افرادی که دوستشان دارید فکر کنید. کسانی که برای کمک به آن‌ها تلاش میکنید؛ فقط به این دلیل نیست که از طنز آنها لذت می‌برید یا آنها شما را سرگرم می‌کنند، بلکه برای ایجاد رابطه ی دوستانه عالی است. اما عشق واقعی ریشه در اعتماد دارد.

اعتماد را می‌توان با لمس روح افراد ایجاد کرد. اگر برندها با مشتریان به خوبی رفتار کنند – ایجاد حس ارتباط بدون لمس فیزیکی اکسی توسین تولید می‌کند و به ایجاد پیوندهای اعتماد کمک می‌کند. خرید کتاب رشد تصاعدی برند

تبلیغات مدرن تبادل ارزش است-3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز

پس از دو دهه نگاهی واقع بینانه به تجزیه و تحلیل اینکه چه چیزی نتیجه بخش است و چه چیزی نتیجه بخش نیست واضح است که بازاریابی مدرن صرفاً تبادل ارزش است. برندها توانمندسازی را در قالب محتوا و تجربیات معنادار به مشتریان ارائه می‌دهند و مشتریان با صرف زمان داده‌ها توجه و تبلیغ پاسخ می‌دهند. عملکرد عالی کلید رشد تصاعدی است نه اینکه بگوییم عالی هستیم.

عمل در برابر شعار؛

محبوبیت در نظر جامعه به عبارتی عملکرد بر پیام رسانی و اصالت بر ظاهر ارجحیت دارد. تفکر درباره بازاریابی به عنوان تبادل ،ارزش برندها را از گسترش تنبل گونه کمپین های سنتی آنلاین دور می کند. آنها را از الگوهای رفتاری رسانه‌های اجتماعی که برای معیارهای تعامل نامربوط تلاش می‌کنند دور می‌کند. این کار به آنها کمک می‌کند تا از انتشار
ویدیوهای فراگیر و وب سایت‌هایی که با هر مشتری یکسان رفتار می‌کنند اجتناب کنند.

تبلیغات همچنان نقش اصلی در ایجاد ترافیک در بالای قیف فروش دارد. ایجاد یک تجربه قدرتمند بدون تبلیغات برای ایجاد آگاهی مانند ساختن فروشگاه شیرینی در بیابان است. اما تبلیغات دیگر نیازی به بیان داستان کامل برند ندارد؛ باید دروازه ای برای تجربه های غوطه ور باشد. برای کمپین بوسا بیتز، از تبلیغات سنتی برای ایجاد آگاهی استفاده کردیم.

اما در خدمت کمپین بزرگتر و توانمندتر بود در مقایسه شرکت جیپ از آن برای ایجاد تبلیغ پرسروصدا برای گلادیاتور استفاده کرد. اما محتوای معنی داری را در طول سفر دنبال نکرد. مفهوم تبادل ارزش، برندها را قادر می‌سازد تا روابط را به صورت فردی ایجاد کنند و زندگی افراد را با هر نقطه تماسی جلو برند.

میلیون‌ها مصرف کننده می‌خواهند با برندهایی ارتباط برقرار کنند که می‌توانند به آنها در حل چالش‌هایشان کمک کند.

3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز دنیای شما را متحول خواهد کرد پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

maghale kasb o kar 4 268x300 - 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز

روش سوم از 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز

سومین روش و از تاثیر گذار ترین روش از 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز فروش هدفمند و موثر است.

استفاده از فروش هدفمند برای هدایت تصمیم گیری-3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز

به معنای واقعی کلمه ده‌ها هزار کتاب و مقاله در زمینهٔ فروش وجود دارد. آنها از ایده‌های قدیمی استفاده می‌کنند؛ مانند همیشه به هنر مدرن تر فروش مشاوره ای بچسبید. من یک فروشنده حرفه ای نیستم اما صدها میلیون دلار در رسانه ها و خدمات حرف‌های خرید و فروش کرده ام موفق شدم و شکست خوردم دیده ام که کار را می‌کنند. من یاد گرفته ام که چه چیزی نتیجه بخش چه چیزی نتیجه بخش نیست.

نمی‌خواهم درباره اینکه چطور فروشنده ای تهاجمی با ارائه ای پر شور باشید حرف بزنم می‌خواهم درباره فرآیندی مشارکتی صحبت کنیم. که به طور هدفمند اعضای تیم را همسو می‌کند. من آن را فروش هدفمند می‌نامم. این فرآیند برای فروش ایده های بزرگ به همان روشی عمل می‌کند که با هر پروژه خلاقانه با استفاده از راهبرد تیم همسویی و همکاری برخورد می‌شود.

لذت تصمیم نگرفتن را از دید مشتری حذف کنیم-3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز

مشتری می‌گوید: «می خواهم روی این پیشنهاد بیشتر فکر کنم.»

بعد از این حرف شما چه خواهید کرد؟ ما به مشتری یادآوری میکنیم که بیشتر فکر کردن روی پیشنهاد دقیقاً تصمیمی در جهت نپذیرفتن پیشنهاد ماست تصمیمی برای تغییر نکردن تصمیمی که شرایط موجود را حفظ میکند. حالا چگونه این حرف را به نحوی مؤدبانه به مشتری بزنیم که لطمه ای به روابــط دوستانه مان نخورد و در را برای ارتباطات و تماسهای بعدی باز نگه داریم؟ گفتن این حرف خیلی آسان است چون صرفاً به او می‌گوییم:
این که تصمیم بگیرید که در حال حاضر به ما نپیوندید و نخواهید حرفه ای را ادامه دهید که اشتیاقی به آن ندارید، مشکلی ندارد. ولی هم تصمیم بگیرید که همین حالا به ما ملحق شوید و شمارش معکوس برای افزایش فوری حقوقتان را شروع کنید، باز هم تصمیم درستی گرفته اید.

با آن دو جمله چه کردیم؟

ما این احساس را در مشتری به وجود آوردیم که گفتن «نه فعلاً اشکالی ندارد. هیچ فشار و اجباری از طرف ما وجود ندارد. مشتری خودش صرفاً انتخاب کرده است که تغییر را همین الان شروع کند و یا روش زندگی اش را به همین صورتی که هست ادامه دهد.»

ما رابطه ی دوستانه مان را حفظ کردیم رفتار و عملکرد ما طوری بود که اگر مشتری با موضوع مورد بحث ما همراهی نکرد احساس ناخوشایندی داشته باشد. ما می توانیم به بحث و گفتگوهای مهم و سازنده در حال حاضر و آینده ادامه دهیم.

نتیجه گیری مقاله ی 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز :

با مطالعه ی 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز شما می توانید از رقبای خود در جهت تبلیغات موثر و جذب مشتری پیشرفت کنید. 3 روش پیشرفت کسب و کار در دنیای امروز سه روش کوتاه و کلیدی در جهت رشد و توسعه ی شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *