خانه

کتاب تازه

تقسیم اثری از محمدرضا حدادپور جهرمی

کتاب تقسیم اثری از محمدرضا حدادپورجهرمی کتابی درباره‌ی ماجراهای اغتشاشات «زن، زندگی، آزادی» و ماجراهای تروریستی آن دوره و تلاش های نیروهای امنیتی.


مطالعه بیشتر


افزودن به سبد خرید

دسته‌بندی کتاب‌ها


آثار برات


روانشناسی


عمومی


ادبیات


درسی


تاریخی


رمان


مذهبی


کودک و نوجوان

تازه‌های کتاب

جدیدترین کتا‌ب‌های منتشر شده

شما در تازه های دنیای کتاب می توانید تازه ترین کتاب های نشر ها را پیدا کنید. انتشارات آثار برات این امکان را برای شما فراهم نموده است که برخی از کتب زیر چاپ را زودتر از این دسته پیدا کرده و پیش خرید کنید.
برای اطلاع از کتاب های جدید به این بخش مراجعه کنید.


کتاب های دیگر را هم ببینید


از چیزی نمی‌ترسیدم

از چیزی نمی‌ترسیدم نخستین کتابی است که به قلم این شهید سرافراز، سپهبد قاسم سلیمانی، منتشر می‌شود. نام کتاب از چیزی نمی ترسیدم برآمده از مضمونی است پُرتکرار در متن اثر و نیز هم‌سوست با پررنگ‌ترین صفت هویتی او در ذهن و ضمیر مردمان و رسانه ها و حکومتهای دنیا این زندگی نامه‌ی ناتمام شاید حجم زیادی نداشته باشد؛ اما ویژگی‌های برجسته‌ای دارد.

متن زندگینامه را خود حاج قاسم نوشته است و در واقع سند دست اول به حساب می‌آید روایت او پر از جزئیات است و سرشار از تصاویر دقیق ذهنی، با زبانی صمیمی. آنانی که او را فقط سردار جنگاور و دلاور شناخته اند شاید باور نکنند که این قلم و روایت اصالتاً از آن آن مرد باشد و…


مطالعه بیشتر

انتشارات آثار برات

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram


Telegram


پرفروش‌ترین‌ها

پرفروش‌ترین کتاب‌های هفته

پرفروش ها، کتاب هایی که توسط مشتریان عزیز مورد استقبال و توجه بیشتری هستند. این کتاب ها انتخاب شما هستند. کتاب هایی که تمامی افراد به دنبال آن ها هستند. شما کتاب های محبوب را در این صفحه پیدا می کنید. شما در بین این کتاب ها کتبی مانند کتاب : افسانه کاریزما، تفسیر المیزان ، پدر پولدار پدر بی پول و … را پیدا می کنید. امروزه کتاب ابزاری بسیار سودمند در جهت رشد فردی است. این محبوبیت و ضرورت کتابخ موجب بازار داغ چاپ کتاب می شود. به همین دلیل یافتن کتابی که مورد تایید و مقبول باشد بسیار سخت می باشد. در همین خصوص دسته ای با عنوان پرفروش برای مشتریان عزیز قرار دادیم. تا با خیال آسوده تر کتاب های محبوب و پرفروش را پیدا کنید.


با سایر کتاب‌های پرفروش آشنا شوید

آثار برات

کتاب های انتشارات آثار برات

کتاب های آثار برات در موضوعات ادبی، تاریخی، مذهبی، کودک و نوجوان و… در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. این کتب با بهترین کیفیت به چاپ رسیده و قیمت آن ها بسیار مناسب می باشد. این کتاب ها شامل بهترین کتاب های انگیزشی مانند کتاب های نویسنده ی مشهور برایان تریسی و بهترین کتاب های ادبی از جمله دیوان ملک الشعرای بهار، چرند و پرند و… می باشد.

 

سایر کتب

کتابستان

مجموعه مقالات و بررسی کتب و آثار ادبی ایران و جهان


مطالعه بیشتر

در این مقاله ی علمی قصد داریم تا علاقمندان به طبیعت را به سفری جالب ببریم و آن‌ها را با حقایقی درباره ی جنگل‌ ها آشنا کنیم. حقایقی درباره ی جنگل ها که شاید تا به حال نشنیده باشید.


ادامه مطلب

تاریخ مد و فشن از ابتدا تا سال 1980 میلادی دچار تحولات بسیاری شده است. بررسی این مقوله بسیار جذاب و در عین حال پیچیده است. در این مقاله قصد داریم شما را دعوت به بررسی تاریخ مد و فشن کنیم. با ما همراه باشید. به دسته ی هنری و تاریخی ما سر بزنید. چرا درباره ی تاریخ مد و فشن می خوانیم؟


ادامه مطلب