تخفیف!

آب پرتقال در کربلای 5

135 خرده روایت کرونایی از مدافعان سلامت

۳۶.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786000350420 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 175 گرم
ناشر

سوره مهر

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

درباره ی کتاب آب پرتقال در کربلای 5 :

آب پرتقال در کربلای 5 ماحصل ساعت ها گفت و گوی گوش دل سپردن به خاطرات و روایت های شماری از کادر درمانی بیمارستان بقیه الله الاعظم تهران است.
پزشکان عزیز و پرستاران عزیز فعال در صف اول مبارزه با ویروس منحوس کرونا که قریب یک سال و اندی هم دوش بسیاری از مراکز درمانی کشور، شب و روز، در جهادی مقدس، مشغول خدمت اند و این دفتر فقط بخشی کوچک و نمی از دریای ایثار و جهاد آنها است.
تلخی و شیرینی، طنز و عبرت آموزی رگه های این خاطرات کتاب آب پرتقال در کربلای 5 که همگی با یک نخ تسبیح به هم متصل شده اند و آن چیزی نیست جز ایثار و از خودگذشتگی. اگر روزگاری جهاد پشت خاکریزها و در سنگرها بود، امروز در بخش درمانی و با دارو و درمان که نه، با دل جان است؛
جهادی درست مانند دفاع مقدس هشت ساله مان ؛ جهادی که کماکان ادامه دارد…
خندیدیم و گریستیم، شادی میهمان قلب ما شد، غصه خوردیم و تأمل کردیم در هنگام شنیدن این خاطرات و خطرات ! باشد که رهنمون ما به فردایی بهتر باشد…

بخشی از کتاب آب پرتقال در کربلای 5 :

یکی از همکاران بخش ما که کرونا گرفت حالمان خیلی گرفته شد. بنده خدا خیلی جوان بود و زحمت کش و سه دختربچه ی کوچک داشت همکاران برای سلامتی اش خیلی تلاش کردند. با افت شدید تنفس تا مرز مرگ رفت.
دعاهای دسته جمعی و انفرادی، پول جمع کردن گوسفند به نیت سلامتی اش و اهدای آن به محرومان، حضور مستمر همسر بر بالین و ماساژ و غذا دادن توسط همسر…کار خودش را کرد و همکار ما سرپا شد به لطف خدا. بچه ها در پوست خودشان نمی گنجیدند.
مدافعان سلامت، کتاب آب پرتقال در کربلای 5 درباره ی ویروس کرونا، 135 روایت کرونایی
  • در پایان کتاب آب پرتقال در کربلای 5 آلبوم کوچکی از تصاویر زیبا خواهید دید که به همت عکاسان هنرمندی در قاب دوربین جای گرفته است.
  • این کتاب جذاب و خواندنی را که توسط مهدی عجم نوشته است از فروشگاه اینترنتی انتشارات آثار برات به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)