تخفیف!

آخرین بازمانده از قبیله موهیکان دو زبانه

مجموعه رمان های کلاسیک دو زبانه

۲۰.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786226853156 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 200 گرم
ناشر

گهواره

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

آخرین بازمانده از قبیله موهیکان دو زبانه :

وقایع این کتاب در قرن هجدهم روی می دهد یعنی زمانی که انگلستان و فرانسه برای تصاحب سرزمین های آمریکای شمالی ، با هم سر جنگ دارند. کلنل ممونرو ، فرمانده نیروهای انگلیسی همراه با دو دختر خود ، آلیس و کورا ، در یک قلعه نظامی به سر می برند. دسته ای از سرخپوستان شرور که بر علیه انگلیسی ها می جنگند ، دختران او را به گروگان می گیرند.
آنکاس ، سر خپوست جوانی که همراه با پدر خود به عنوان آخرین بازماندگان قبیله موهیکان به شمار می آیند ، دل در گروی آلیس دارد و برای نجات او وارد عمل می شود…

بخشی از بازمانده از قبیله موهیکان دو زبانه :

زمانی که اعضای گروه به یک فضای باز و عاری از درخت رسیدند ، هاوک آی با صدای بلند آن ها را مورد خطاب قرار داد ، « شما کی هستین ؟»
دانکن درحالیکه با اسب خود به پیش می رفت ، جواب داد« ما حامیان قانون و دوستان پادشاه بریتانیا هستیم . میشه کمکمون کنید آقا ؟ ما قصد رفتن به قلعه ویلیام هنری رو داریم اما راهنمای سرخ پوستمون راهو گم کرده.»
هاوک آی خندید و گفت « مگه میشه یه سرخ پوست راهشو توی جنگل گم کنه ! این خیلی عجیبه . مطمئیند که اون جاسوس فرانسوی ها نیس ؟ »
دانکن گفت : « اون اصالتا  یکی از هورون هاست ولی با افراد قبیله موهاک زندگی میکنه . الانم به عنوان یک دوست در کنار ماست. »
هاوک آی جواب داد « شاید اون مدتی با موهاک ها زندگی کرده باشه ، اما شما نباید انقدر ساده باشین . یک هورون همیشه هورون باقی می مونه . عجیبه که تا حالا پوست از سرتون نکندن.»
دانکن هیوارد با حالتی سردرگم گفت :« که این طور! برای خودمم عجیب بود که اون راهشو گم کرده . به نظر شما حالا باید چیکار کنم؟»….

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید. 

جیمز فنیمور کوپرکتاب آخرین بازمانده از قبیله موهیکان دو زبانه / رمانی جذاب و خواندنی در موضوع ادبیات کلاسیک جهان / ترجمه رحیم اصلانی/ انتشارات گهواره /انتشارات آثار برات 

برای دیدن رمان های جذاب و خواندنی دیگر با این لینک سر بزنید.
0/5 (0 نظر)