تخفیف!

آدم های سمی لیلیان گلاس

این کتاب راه های مقابله با افراد آزار دهنده یا استرس زا را آموزش می دهد

۱۲۸.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786227701586 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 153 گرم
ناشر

نگاه آشنا

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب آدم های سمی :

به نظر می رسد بعضی افراد فقط برای تلخ کردن زندگی ما به این دنیا آمده اند . گلس که متخصص ارتباطات و زبان بدن است این افراد وحشتناک را آدم های سمی نامیده و آن ها را به 30 دسته تقسیم می کند. او یک آزمون ارائه می کند تا تا به کمک آن خواننده بتواند آدم های سمی اطرافش را تشخیص دهد، و در ادامه 10 تکنیک موثر برای مقابله با این افراد پیشنهاد می کند.
از آنجایی که ممکن است همه ی ما به نحوی یک آدم سمی باشیم ، نویسنده یک فهرست از نظرات و کلمات سمی فراهم کرده است تا خواننده بتواند رفتارهای مخرب خود را شناسایی کنند. این کتاب راه های مقابله با افراد آزار دهنده یا استرس زا را آموزش می دهد تا خواننده بتواند یک زندگی سالم ، سازنده و شادتر تجربه کند.
یک فرد سمی همان کسی است که زندگی شما را مسموم کرده است که زندگی شما را مسموم کرده است ، از شما حمایت نمی کند ، از رشد و موفقیت شما خوش حال نمی شود و برای شما آرزوی سلامتی نمی کند. در عوض ، تلاش های شما را برای داشتن یک زندگی شاد و پر بار خراب می کند.
اگر یاد بگیریم سمومی که از آدم های دیگر به صورت لفظی به درونمان رخنه می کند را خنثی کنیم ، می توانیم نفرت ، خشم ، تعصب و آلودگی های جهان را که باعث می شود برادر از برادر بیزار شود از بین ببریم.
این کتاب شما را راهنمایی می کند تا مطمئین شوید به افرادی که شما را ناراحت می کنند چه بگویید و یا چطور حرفتان را بیان کنید. همچنین گزینه و ابزارهای جدیدی برای مقابله با افرادی که زندگی تان را تلخ می کنند، به شما می آموزد.
وقتی یاد بگیرید چطور فشار های خود را کم کنید و قلبتان را از رنج و اندوه ها نجات دهید معجزه را در زندگی خود تجربه خواهید کرد. جهان را به چشم مجموعه ای با احتمالات جدید خواهید دید. با استفاده از تکنیک های این کتاب دیگر قربانی آدم های سمی نخواهید شد.

بخشی از کتاب آدم های سمی :

سرایت خلق و خو سمی
آیا تا به حال بدی بوده اید که دلیل آن را ندانید ؟ شاید به این خاطر بوده باشد که نزدیک یک آدم سمی بودید. افرادی که حساس هستند ممکن است صدا ، حرکات ، و حالت چهره ی یک فرد سمی را تقلید کنند و در نتیجه برخی از ویژگی های درونی او را نیز به خود بگیرند.
یادتان هست وقتی مادرتان می گفت اگر به گربه دست بزنید زیگیل می زنید ؟
خوب ، همین امر درباره ی سرایت خلق و خوی منفی نیز صادق است . اگر نزدیک کسی باشید که همیشه حالش بد است ، در نهایت شما هم مثل او خواهید شد…

درباره ی لیلیان گلاس نویسنده ی کتاب آدم های سمی :

لیلیان گلاس، متخصص زبان بدن، مفسر رسانه، مشاور حقوقی و نویسنده ای آمریکایی است. گلس مدرک کارشناسی خود را در رشته ی علوم گفتاری و شنوایی از دانشگاه بردلی دریافت کرد و سپس به دانشگاه میشیگان رفت. او در دانشگاه میشیگان به پژوهش در مورد تفاوت های جنسیتی در نوع برقراری ارتباط علاقه مند شد. گلس در 24 سالگی، مدرک دکتری خود را از دانشگاه مینسوتا دریافت کرد.

لیلیان گلاس / کتاب آدم های سمی  / کتابی در زمینه ی روانشناسی و روابط بین فردی / انتشارات نگاه آشنا/ انتشارات آثار برات 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

برای مشاهده ی دیگر کتب در زمینه ی تربیتی به این لینک سر بزنید.

0/5 (0 نظر)