تخفیف!

اثریا

خاطرات عملیات حفظ اثریا

۴۴.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786000332815 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 200 گرم
ناشر

سوره مهر

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب اثریا :

اثریا: ما با استعداد بیست و پنج نفر رفته بودیم جلوی یه عملیات مهم دشمنو با پیاده شدن توی محاصره بگیریم. با اینکه تعدادمون یک دهم دشمن هم نبود، توی محاصره بودیم و از اول جای اشتباهی پیاده شده بودیم. به مهم ترین هدف عملیات یعنی حفظ ثریا ، رسیده بودیم. بیست درصد تلفات داده بودیم یعنی پنج نفر و بیشتر از بیست برابر تلفات خودمون از دشمن تلفات گرفته بودیم.

بخشی از کتاب اثریا :

جنگ یه بوی عجیبی داره که وقتی بلند شه خیلی طول می کشه تا بره. یه ترکیبی از بوی آشغالی که تو گرما میمونه با گوشت سوخته و همه ی اینا با یه طعم شیرین.پامو که گذاشتم روی باند فرودگاه دمشق ، باز همین بو می اومد . فکرمو باز مشغول کرده بود به خودش . داشتم فکر می کردم که همه جا جنگ همین بو رو می ده یا فقط سوریه ست که این طوریه. شاید هم ترکیب جنگ با آب و هوای مدیترانه این جوری می شه ! وسط همین فکرا بودم که غول بی شاخ و دم آهنی از باند جدا شد. تو دلم برا ی بار هزارم تکرار کردم این دفعه اصلا نباید بمیرم. نمی شه که ؛ نا سلامتی شب عیده ، الان وقت خوبی برای مردن نیست…
کتاب اثریا اثری است از نیما اکبرخانی درباره ی دفاع از اثریا و خاطراتی از آن می باشد که توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.
علاقه مندان به موضوعات و خاطرات دفاع مقدس این کتاب را مطالعه نمایند.
این کتاب جذاب و خواندنی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]