تخفیف!

اثر انگشت

خاطرات و وصایای شهدا در موضوع انتخابات همراه با بیانات امام و رهبری

۱۲.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786007874578 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 80 گرم
ناشر

حماسه یاران

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

کتاب اثر انگشت خاطرات و وصیت های شهدا در رابطه با موضوع انتخابات است. همچنین در این کتاب بیانات امام و رهبری در رابطه با این موضوع وجود دارد. راه و رسم شهدا و راهنماییی آن ها باعث هموار تر شدن راه زندگی ما می شود. از آنجا که شهدا برای همیشه و به تأسی از سید و سالارشان حضرت مصباح الهدی (ع) چراغ های روشن در ظلمت دنیای مادی هستند، راه و رسم شان در همه عرصه ها از جمله عرصه مشارکت سیاسی می تواند سر مشق و الگویی مناسب باشد.

کتاب ازدواج به سبک شهدا کتابی مرتبط با این کتاب

 

  کتاب اثر انگشت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

مطالعه ی کتاب بهشت زیر قدم هایش را به علاقه‌مندان به زندگی و راه و رسم شهدا پیشنهاد می کنم.

 

پیش گفتار اثر انگشت

انتخابات در ایران، مظهر اراده ملی و مردم سالاری دینی بوده و از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. در هر برهه از تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی و عمر پربرکت این شجره طیبه با نزدیک شدن به روزهای انتخابات تب و تاب بحث های سیاسی بر سر موضوعاتی چون شرکت یا عدم شرکت در این نمایش ملی سیاسی سوابق کاندیداها شعارها و برنامه هایشان و سرانجام انتخاب اصلح در بین اقشار مختلف جامعه بالا میگیرد. گرمای آن به اوج خود می رسد.

در این میان دشمنان قسم خورده انقلاب نیز دست روی دست نمی گذارند. آنها با شناخت و درک صحیح نقش حیاتی انتخابات در استحکام پایه های نظام جمهوری اسلامی از یک سو، تمامی توان خود را برای کم رنگ کردن حضور ملت در پای صندوق های رأی به میدان می آورند. از سوی دیگر می کوشند تا با اثر گذاری بر آرای احاد ملت آن ها را از انتخاب گزینه ای همسو با آرمان های امام و انقلاب دور کنند.

 

بخشی از کتاب اثر انگشت

همه باید تلاش کنند که این انتخابات پر شور برگزار شود. این انتخابات، نشان دهنده ی واقعی حضور مردم در صحنه ی سیاسی کشور باشد. هر انتخاباتی که پُر شور شود، کشور را بیمه می کند.

بیانات در دیدار جمعی از مسئولان جهاد سازندگی – ۱۳۷۷/۰۷/۱۵

شهید مدافع حرم سید مهدی موسوی

تولد: اهواز – ۱۳۶۳
شهادت: سوریه نبل و الزهرا -۱۳۹۲
مزار: بهشت شهدای اهواز

– ببین برادر من اصلا کاری ندارم به کی رأی میدی؛ ولی حضور باید حداکثری باشه.
این حرف را بعد کلی جر و بحث به همه آنهایی میگفت که نظرشان مخالف نظرش بود. کافی بود بفهمد کسی نمیخواهد رأی بدهد، می رفت سراغش. یک وقت می دیدی طرف را برده پای صندوق. رأی که داده بود هیچ، اسم کاندیدایی را هم نوشته بود که مهدی گفته بود.

راوی پدر شهید

منبع اسناد موجود در موسسه فرهنگی حماسه ۱۷.

 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)