تخفیف!

اثر مرکب انتشارات آثار برات متن کامل

اثر مرکب شروع تحولی شگفت انگیز در زندگی ، درآمد و موفقیت

۷۰.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786226631686 دسته: ,

جزئیات کتاب

وزن 247 گرم
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب اثر مرکب کتاب جدید انتشارات آثار برات :

دارن هاردی در اثر مرکب سعی کرده تا خواننده را با این واقعیت که قرار نیست یک شبه موفق ، پولدار ، لاغر و…شود ، رو به رو کند. کتاب اثر مرکب انتشارات آثار برات درباره ی موفقیت است و آنچه برای دستیابی به موفقیت واقعا لازم است.
اگر واقع بین باشیم همه ی ما می دانیم که دستیابی به موفقیت به عوامل مختلفی بستگی دارد و صرفا دانستن رازهای موفقیت ما را به موفقیت نمی رسان. نویسنده با سال ها تجربه و آزمون روش های مختلف تلاش کرده است تا در این کتاب شما را از آشفتگی ذهنی درباره ی رسیدن به موفقیت خارج کند و اصولی ساده به شما بیاموزد تا با تمرکز کردن روی همان اصول و به کار بردن آنها در زندگی بتوانید به نتایجی پایدار و قابل سنجش برسید.
هاردی که خود سال هاست جز سرآمد حوزه ی موفقیت و پیشرفت فردی است و طی سال ها فعالیت خود در این زمینه با رهبران بزرگ ، سخنرانان و نویسندگان مختلفی برخورد داشته است ، در کتاب اثر مرکب مثال های متعددی از زندگی افراد و مشتریان مختلف را بیان می کند و بر اساس هرکدام از موقعیت های مبتنی بر زندگی ، نتایج واقعی را ارائه می کند.

درباره ی دارن هاردی نویسنده ی کتاب اثر مرکب :

صندلی ریاستی که در حال حاضر دارن هاردی بر آن تکیه زده است ، پیش از این در اختیار تنی چند از دوستان او بود که مجله ی موفقیت را منتشر و آن را اداره می کردند . دارن در توسعه منابع انسانی در صنعت به مدت شانزده سال نقش محوری و رهبری را به عهده داشته و دو شبکه ی تلویزیونی بر محور توسعه منابع انسانی به نام های شبکه ی مردمی (TPN) و شبکه ی آموزشی موفقیت (TSTN) را رهبری کرده و بیش از هزار برنامه ی نمایشی تلویزیون را تولید و ارائه داده و در برنامه های زنده با بسیاری از کارشناسان تراز اول جهان شرکت کرده است…

بخشی از کتاب اثر مرکب کتاب جدید انتشارات آثار برات :

همه ما یکسان به این دنیا آمدیم : برهنه ، هراسان و نادان . پس از آن ورود با شکوه ، زندگی که آن را به سر انجام خواهیم رساند صرفا روی هم انباشتن همه ی انتخاب ها و گزینه هایی است که انجام می دهیم . انتخاب های ما می توانند بهترین دشمن یا بدترین دشمن ما باشند که می توانند ما را به اهدافمان برسانند و یا کاری کنند که در مدار کهکشان ها دور و دورتر برویم.
در این باره فکر کن. حضور و وجود هر چیزی در زندگی ات به دلیل انتخابی است که در آن مورد انجام دادی . انتخاب ها در ریشه ی هرکدام از نتایج به دست آمد وجود دارند…
****
شاید فرض کنی صرفا آدم بدشانسی هستی ، ولی در واقع این نوعی عذر و بهانه ی دیگر است. تفاوت بین این که به نحوی افسانه ای ثروتمند، خوشبخت و تندرست یا ورشکسته ، افسرده و بیمار باشی در تصمیم هایی نهفته است که در سراسر زندگی ات می گیری.هیچ چیز دیگری عامل این تفاوت نیست. مطلبی که درباره ی بخت و اقبال وجود دارد این است :
ما همه خوش شانس هستیم . اگر در سمت راست لطف و مرحمت قرار داری ، تندرست هستی و در گنجه ی خانه ات کمی غذا داری ، به طرزی باور نکردنی خوش شانس هستی . هر انسانی این امکان را دارد که خوش شانس باشد ، زیرا فراتر از برخورداری از اصول اولیه ی تندرستی و رزق و روزی ، شانس و اقبال صرفا به یک سری از انتخاب ها مربوط می شود…

مقدمه کتاب اثر مرکب

 کتاب اثر مرکب انتشارات آثار برات درباره ی موفقیت و آنچه به طور واقعی برای به دست آوردن آن لازم است نگارش یافته است . وقت آن رسیده که چند و چون دستیابی به موفقیت با تو در میان گذاشته شود. در مورد موفقیت ، هیچ سلاح جادویی ، فرمول اسرار آمیز و یا سرهم بندی کردن یک باره وجود ندارد. از این ماجرا خسته شدم . نمی توانم خودم را عقب بکشم و این پیام هایی را که سعی می کنند بی پروا مردم را از مسیر زندگی منحرف کنند تماشا کنم. این کتاب را به این منظور نوشتم تا خواننده را به اصول اولیه برگردانم.
سرفصل ها :
فصل اول : اثر مرکب در عمل
فصل دوم :انتخاب ها
فصل سوم :عادات
فصل چهارم :نیروی فزاینده
فصل پنجم:تأثیرات
فصل ششم :افزایش سرعت
اثر مرکب انتشارات آثار برات جذاب و خواندنی را به علاقه مندان به موضوعات روانشناسی ، مثبت اندیشی و انگیزشی پیشنهاد می کنم .
جوویتالی و دکتر هیولن / کتاب محدودیت صفر  / کتابی در زمینه ی روانشناسی انگیزشی و مثبت / ترجمه ی ماهی طلا جعفرنیا /انتشارات آثار برات
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای مشاهده ی دیگر کتب در زمینه ی انگیزشی و روانشناسی به این لینک سر بزنید.
0/5 (0 نظر)