تخفیف!

ارتداد

رمان ارتداد جدید ترین اثر وحید یامین پور، ارتداد رمانی عاشقانه سیاسی است.

۷۶.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786000334079 دسته: ,

جزئیات کتاب

وزن 204 گرم
ناشر

سوره مهر

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

کتاب ارتداد اثر وحید یامین پور

 

رمان ارتداد نوشته وحید یامین پور رمانی است سیاسی که با ماجرایی عاشقانه گره خورده است. راوی، داستان را از ماجرایی درددناک و خون آلود در 22 بهمن 57 شروع می کند، تاریخی که برای عموم آن زمان نشان شادی و پیروزی بود در این جا محمل وقوع حادثه ای تلخ می شود.

رمان به خواننده نهیب می زند و در پی آن است که خواننده خود پی ببرد که نسبت به آرمان های انقلاب و رهبر، کجا ایستاده است.

رمان «ارتداد» در در سه بخش «حیرت»، «ارتداد» و «رجعت» است.

 

بخشی از کتاب :

 

مرد با موهای کم پشت جوگندمی و عینکی با قاب مشکی صورتم را میان دست های خیسش گرفته و در چشم هایم خیره شد. چند بار پلک می زنم و آرام دست هایم را بالا می برم تا چشم های خیسم را بمالم.مرد بر می خیزد. در را به هم می کوبد و به سمت من بر می گردد. پیراهن سفیدی به تن دارد . آستین هایش را بالا زد. پنجاه ساله به نظر می رسد با چهر ه ای کوبیده شده و پخته ؛ ولی چابک است و سرحال. با دقت دست و پایم را ورانداز و لباس هایم را واررسی می کند…

 


 

من کمتر به این فکر کرده بودم که همه چیز از چنین نقطه تعییین کننده ای سرچشمه گرفته است. از مخالفت با یک فرمان امام، مخالفت فقط با یک خواست امام! تحلیل حادثه در منشا ماجرا کوچک به نظر می رسد؛ اما نتیجه را که بسنجی، بزرگی خطا خود را نشان می دهد.

برخی با فرمان امام مخالفت کردند، این برای تاریخ، ماجرای بزرگی نیست. امام دیکتاتور نبود، می شد با او مخالفت کرد. می شد گروهی جلوی فرمان و خواست او بایستند. و ایستادند. اندازه این مخالفت در نقطه آغاز چندان به چشم نمی آید.

اما در نقطه پایان چنان بزرگ است که مسیر تاریخ را تغییر داده است.

فهرست:

  • یک.حیرت…….9
  • دو.ارتداد………117
  • سه .رجعت……….187

 

کتاب ارتداد/نوشته ی وحید یامین پور/دفاع مقدس و انقلاب اسلامی

 

این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)