تخفیف!

اسرار ذهن ثروتمند نوشته تی هارو اکر

ثروتمند فکر کنید تا ثروتمند شوید

۵۲.۰۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 9786229811832 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 239 گرم
ناشر

پارس اندیش

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب اسرار ذهن ثروتمند نوشته تی هارو اکر :

کتاب اسرار ذهن ثروتمند نوشته‌ی تی هارو اکر روزنه‌ای به سوی موفقیت را برای ما باز می‌کند؛ با خواندن این کتاب باورهای نادرست خودمان درباره پول و به دست آوردن آن را می‌شناسیم و متوجه می‌شویم که باید تمام تلاش خود را برای تغییر این ذهنیت به کار بگیریم. تی هارو اکر در این کتاب سعی کرده است به صورت عملی روی ذهنیت افراد ثروتمند و افراد فقیر کار کند تا بتواند برای تغییر ذهنیت‌های اشتباه افراد راهکارهایی را ارائه دهد تا خوانندگان این کتاب بتوانند به استقلال مالی برسند.
تی هارو اکر را همه به‌عنوان یک فرد منحصربه‌فرد و باهوش می‌شناسند. او یکی از اولین تاجران بین‌المللی و مربیان موفقیت شخصی است. او مالکیت 17 تجارت را در دست داشت که با گذشت زمان آن‌ها را به 30 عدد افزایش داد؛ همه‌ی این تجارت‌ها حاصل تلاش بالای خود او است. آقای اکر؛ در کسب ثروت از کمترین‌ها متخصص است. او می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان از مقدار ناچیزی سرمایه، ثروت زیادی به‌دست آورد و بسیار مشتاق است که این روش‌ها را به افراد دیگر نیز یاد دهد. او در کتاب اسرار ذهن ثروتمند به نکاتی بحرانی اشاره می‌کند و تفاوت‌های بین موفقیت و شکست را برای ما بازگو می‌کند.
نویسنده در این کتاب به این نتیجه می‌رسد که ذهنیت بیشتر مردم نسبت به پول و به‌دست آوردن آن اشتباه است. خیلی از آدم‌ها براین باورند که به‌دست آوردن پول زیاد یعنی دزدی کردن و یا داشتن پول زیاد باعث اسراف می‌شود. در بخش دوم این کتاب نویسنده درباره 17 تفاوت ذهنی بین افراد فقیر و ثروتمند صحبت می‌کند و هر کدام از این تفاوت‌ها را توضیح می‌دهد و برایشان راهکاری اراده می‌کند.

کتاب اسرار ذهن ثروتمند برای به همه‌ی کسانی که می‌خواهند مسیر موفقیت و رسیدن به استقلال را هرچه سریعتر طی کنند کمک زیادی خواهد کرد. این کتاب هم‌چنین برای کسانی که تصمیم دارند تغییری در دیدگاه خود ایجاد کنند نیز می‌تواند بسیار مفید باشد. علاوه بر این کتاب، کتاب صوتی اسرار ذهن ثروتمند هم در طاقچه وجود دارد که ا گر می‌خواهید به کتاب گوش کنید، آن نسخه برای شما مناسب‌تر است

 

در بخشی از کتاب اسرار ذهن ثروتمند می‌خوانیم:

اصل ثروت: درآمدتان همان‌قدر رشد می‌کند که خودتان!
چرا برنامه‌ی پولی‌تان مهم است؟
در مورد کسانی که ازنظر مالی رشد «سرسام‌آوری» داشته‌اند، چیزی شنیده‌اید؟ دقت کرده‌اید چگونه بعضی‌ها پول زیادی درمی آورند و بعد، از دستش می‌دهند یا فرصت‌های خیلی خوبی را به دست می‌آورند، ولی کارشان به افتضاح می‌کشد؟ حالا دیگر علت اصلی‌اش را می‌دانید. در دنیای بیرون می‌گویند بدشانسی، رکود اقتصادی، شریک نامرد یا چیزی شبیه به این. ولی در دنیای درون، قضیه چیز دیگری ست. دلیلش این است که شما وقتی به پول هنگفتی می‌رسید که از نظر درونی برایش آمادگی ندارید، عمر شانس ثروتتان کوتاه است و از دستش می‌دهید.
اکثریت قریب به اتفاق مردم، ظرفیت درونی، برای به وجودآوردن و نگه‌داری مقدار زیادی پول و رودررو شدن با چالش‌های فزاینده‌ای را ندارند که در پول و موفقیتِ بیش‌تر پنهان است. دوستان من! این دلیل اصلی ست که نشان می‌دهد چرا آن‌ها پول زیادی ندارند.
نمونه‌ی کامل این مطلب، برندگان قرعه‌کشی هستند. تحقیقات نشان داده است که اغلب برندگان قرعه‌کشی، صرف‌نظر از مقدار پولی که برنده می‌شوند، عاقبت به همان وضعیت مالی برمی‌گردند که از اول می‌توانستند اداره‌اش کنند.
از طرف دیگر درست خلاف همین موضوع برای ثروتمندهای خودساخته اتفاق می‌افتد. توجه دارید که وقتی ثروتمندهای خودساخته پولشان را از دست می‌دهند، معمولاً ظرف مدت نسبتا کوتاهی دوباره به دستش می‌آورند. دونالد ترامپ نمونه‌ی خوبی ست. ترامپ میلیاردر بود، همه چیز را از دست داد و چند سال بعد دوباره همه‌اش را به دست آورد و حتی بیش‌تر از آن را.
این پدیده چرا اتفاق می‌افتد؟ چون با وجود آن‌که بعضی از ثروتمندهای خودساخته پولشان را از دست می‌دهند، هیچ‌وقت مهم‌ترین عنصر موفقیتشان را از دست نمی‌دهند: ذهن میلیونرشان را. البته در مورد دونالد باید گفت ذهن «میلیاردر». آیا می‌دانید دونالد ترامپ هیچ‌وقت نمی‌تواند فقط یک میلیونر باشد؟ اگر ارزش ثروت خالص دونالد ترامپ فقط یک میلیون دلار بود، فکر می‌کنید چه احساسی در مورد موفقیت مالی‌اش داشت؟ اغلب مردم اعتقاد دارند که او احتمالا احساس شکست می‌کرد؛ دقیقا مثل یک ورشکسته!

کتاب اسرار ذهن ثروتمند را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]