تخفیف!

اعتماد و عزت نفس

چقد احساس اعتماد به نفس می کنید؟ چگونه حس خود ارزشمندی را در خود افزایش دهیم ؟

۳۸.۴۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786226116497 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 129 گرم
ناشر

الماس پارسیان

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ هشتم

درباره ی کتاب اعتماد و عزت نفس :

کتاب اعتماد و عزت نفس ، آیا تا به حال آرزو کرده اید کاش اعتماد به نفس و خودباوری بیشتری داشتم؟
راز زندگی کردن به همراه داشتن اعتماد به نفس نیز مانند دیگر حقیقت‌های این جهان بسیار آشکار و در عین حال عمیق است. فقط در صورتی می‌توانید منبع عظیم و بی انتهای نیرو و اقتدار درونی را در وجودتان فعال کنید و به زندگی خود مفهوم و آرامش ببخشید که طبیعت واقعی اعتماد به نفس را بشناسید و خوب درک کنید.
اگر به وضعیت زندگی من با همه موفقیتی که بدست آوردم نگاه بیندازید، هرگز باور نمی‌کنید که در گذشته ذره‌ای اعتماد به نفس نداشته ام. در حقیقت من در گذشته زنی بدون هیچ گونه اعتماد به نفس و امنیت درونی بودم که سخت از تعقیب رویاهایش می‌ترسید و نمی‌دانست برای رسیدن به آن‌ها چه کاری باید انجام دهد به همین دلیل حرفه‌ی فعلی خود را تا سن 30 سالگی شروع نکرده بوده و مدت بسیاری به طول انجامید تا منشأ اقتدار شخصی و اعتماد به نفس درونی خود را پیدا کردم و مجدداَ زندگی‌ام را شروع کردم. به عنوان یک مشاور و آموزگار همیشه سوالاتی مانند سوال‌های ذیل از من پرسیده می‌شود.
چگونه به چنین اعتماد به نفس بالایی دست یافتید؟
برای تقویت اعتماد به نفس و خودباوری چه راهکارهایی را پیشنهاد می‌کنید؟
چه امری بیش‌ترین کمک را به شما کرده تا بتوانید اعتماد به نفس و ارزش شخصی تان را به دست آورید؟
جواب این سوال ‌ها را می ‌توانید در بین مطالب این کتاب جست و جو کنید.

 

بخشی از متن کتاب اعتماد و عزت نفس :

هر چند غیر منصفانه به نظر می رسد اما باید گفت که بخشی از تفاوت بین عزت نفس افراد ژنتیکی است. اما رخدادهای بعد از تولد بیشترین اثرات را در افراد می گذارند. کلید این مسئاله در لغاتی با عناوین رضایت و پذیرش است. شما به وسیله ی حس رضایتمندی خود از افراد نشان می دهید که باور دارید آنها خوب و ارزشمند هستند و به واسطه پذیرش آنها نشان می دهید که دوست دارید تا بخشی از زندگیتان باشند. بنابراین می توان گفت این دو عامل یعنی رضایت و پذیرش ذاتا دو امر حیاتی و مهم هستند و اگر در حین رشد آن دو را از دست بدهیدف به آسانی موجب شکل گیری تفکر کاملا غلطی در ذهنتان می شود ، تفکر کاملا غلطی که معتقد است ، آدم مهم و ارزشمندی نیستید….

 

کتاب اعتماد و عزت نفس اثر نیکی هاوس هولد را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)