تخفیف!

افکارتان را تغییر دهید

ده روش فکری قدرتمند برای برخورداری از زندگی سرشار و موفق

۵۱.۲۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 9786222580919 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 159 گرم
ناشر

نیک فرجام

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب افکارتان را تغییر دهید نوشته ی جوئل اوستین :

اغلب ما اجازه می دهیم محیط زندگی ، نحوه پرورش ما و انتظارات دیگران از ما ، محدودیت هایی را برای زندگی مان ایجاد کند و با آنچه در اطرافمان است سازگار می شویم . اگر بذری از درخت بلوط بردارید و آن را در یک گلدان دو فوتی بکارید ، اگر آن را در گلدان بگذارید هرگز آن بذر به درخت بلوط تبدیل نخواهد شد ، نه به این دلیل که بذر اشکال دارد ، بلکه دلیل محیطی است که بذر در آنجا قرار دارد.
گاهی اوقات مردم سعی می کنند ما را در یک جعبه قرار دهند . آنها چیزهایی به ما خواهند گفت : شما نمی توانید آن کار را شروع کنید. شما منابع ندارید ، شما هرگز مکان خوبی برای زندگی نخواهید داشت ، هرگز به موفقیت دست پیدا نمی کنید ، هرگز فرد مناسبی را نخواهید دید . زیرا تفکرات آنها محدود است ، آنها سعی می کنند محدودیت های خود را بر روی شما بگذارند . شما مصمم با قدرت روی حرف خودتان بمانید و بگویید : من از اینکه معمولی باشم امتناع می کنم زیرا افراد اطراف من اینگونه هستند.
همانطور که می دانید طرز فکر ما از مهمترین عوامل تاثیر گذار در زندگی ما است، ما با تعمیر و باز سازی صحیح طرز فکر خود می‌توانیم سطح زندگی خود را ارتقا دهیم و به رفاه بیشتری نسبت به قبل پیدا کنیم.نویسنده از موانعی سخن می گوید که توسط محیط و شرایط و انسان‌های اطرافمان برای ما ایجاد شده.در این کتاب از ما خواسته شده تا این موانع را دوباره در ذهن خود بازسازی کنیم تا بتوانیم از عوامل اصلی که مانع پیشرفت ما میشود، دوری کنیم‌.

 

«خداوند به سبب این که از خانواده ای خاص هستید، شما را دوست ندارد؛ بلکه چون آفریده ی او هستید و روح او در وجودتان دمیده شده است، شما را دوست دارد. وقتی عشق خداوند را داشته باشید، با اعتماد به نفس زندگی خواهید کرد و دست از تلاش برای زیادی خوب بودن بر می دارید…»

 

این کتاب ( افکارتان را تغییر دهید – جوئل اوستین ) را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)