تخفیف!

انسان در جستجوی معنا اثر فرانکل

این کتاب در بر دارندهٔ خاطرات فرانکل از وضعیت خود و سایر قربانیان اردوگاه‌های کار اجباری آلمان در خلال جنگ دوم جهانی است.

۶۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

جزئیات کتاب

وزن 174 گرم
ناشر

کتاب پارس

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

کتاب انسان در جستجوی معنا اثر قرانکل ترجمه شده توسط سجاد شیاسی توسط انتشارات کتاب پارس به چاپ رسیده است.
انسان در جستجوی معنا، کتابی از ویکتور فرانکل، روانپزشک اتریشی پدیدآورنده‌ی معنا درمانی است. او در کتاب انسان در جستجوی معنا، خاطراتش از زندگی در اردوگاه‌های کار اجباری آشویتس را نوشته است.
اگر به دنبال معنایی برای زندگی‌تان می‌گردید،

کتاب انسان در جستجوی معنا اثر فرانکل را بخوانید. اگر دوست دارید که از ناامیدی بیرون بیایید و می‌خواهید درباره‌ی معنادرمانی بدانید، کتابانسان در جستجوی معنا اثر فرانکل، گزینه‌ی خوبی برای شما است.

در قسمتی از کتاب انسان در جستجوی معنا اثر فرانکل می خوانیم :

 

فصل سوم

رخداد بعدی (انسان در جستجوی معنا اثر فرانکل)

همچنان کنجکاوی زهر آلودی در آشویتس برقرار شده بود. که به نحوی ذهن ما را از آنچه که در محیط اطراف میگذشت منحرف می ساخت. محیطی که ما کاملاً رو در رو با آن برخورد داشتیم. در آن هنگام ما این حالت ذهنی را به عنوان راهی برای محافظت خودمان تقویت میکردیم.

علاقه مند بودیم که رخداد بعدی چه خواهد بود. به عنوان مثال نتیجه ایستادن ما در فضای باز یا در یخبندان آخر پاییز آن هم به صورت لخت و یا با بدن نیمه تر پس از دوش گرفتن چه خواهد بود. چند روز بعد کنجکاوی ما جایش را به شگفتی داد.

از این شگفت زده شده بودیم که که سرما هم نخوردیم. افراد تازه وارد مرتب دچار شگفت زدگی می شدند. نخست پزشکانی که در میان ما بودند دریافتند که: «همه ی مطالب کتب درسی دروغ است.» در کتاب ها نوشته شده بود آدمی توانایی بی خوابی جز در ساعاتی محدود را ندارد. این کاملا غلط است.

کاملا در اشتباه بودم که در مورد این که چیزهایی که توانایی انجام آنها را نداشتم اطمینان داشتم. مثلا آن که بدون آن یا باکس دیگر بتوانم و یا نتوانم زندگی کنم، یا بدون این بخوابم. نخستین شب در آشویتس در تختخواب هایی که در ردیف اول بنا شده بودند خوابیدیم.

در هر ردیف که حدودا شش و نیم تا هشت فوت اندازه داشت باید نه نفره می خوابیدیم. هر نه نفر دو پتو داشتیم…

 

کتاب انسان در جستجوی معنا اثر فرانکل را با تخفیف ویژه آن خریداری نمایید.

0/5 (0 نظر)