تخفیف!

اوضاع خیلی خیطه اثر مارک منسون

با خواندن اوضاع خیلی خیطه به معنای واقعی زندگی خواهید رسید.

۱۰۱.۵۰۰ تومان

جزئیات کتاب

وزن 340 گرم
ابعاد 21 × 14 × 21 سانتیمتر
نویسنده

تعداد صفحات

سایز کتاب

مترجم

ناشر

آثار برات

اوضاع خیلی خیطه اثر مارک منسون کاری از انتشارات آثار برات است. با خواندن اوضاع خیلی خیطه به معنای واقعی زندگی خواهید رسید. این کتاب به علاقه مندان به روانشناسی تغییر و روانشناسی فردی پیشنهاد می شود.

کتاب مرتبط با این کتاب : کتاب ندای درون

درباره ی کتاب اوضاع خیلی خیطه

مادر زمان جالبی زندگی می کنیم از نظر مادی همه چیز به بهترین شکلی است که تابه حال بوده است. ما از هر مردمی در تاریخ بشر آزادتر، مسالم تر و فروتمندتر هستیم. با این حال به نظر می رسد که همه چیز به طور غیر قابل جبران و به طرز وحشتناکی خراب شده است.

مارک منسون نگرش خود را روی مصیبت های بی پایانی که در دنیای اطراف ما اتفاق می افتد متمرکز می کنند. اون روابط ما با پول سرگرمی و اینترنت نگاه می کنند و نشان می دهد که چقدر یک چیز خوب می‌تواند ما را زنده زنده بخورد. منسون با ترکیب همیشگی اش از دانایی و شوخ طبعی ما را به چالش می‌کشد. تا با خودمان صادق تر باشیم و با دنیا ارتباط برقرار کنیم.

اوضاع خیلی خیطه-روانشناسی

بخشی از کتاب اوضاع خیلی خیطه

حقیقت ناخوشایند

در منطقه ای کوچک از اروپای مرکزی در میان انبارهای یک پادگان نظامی قدیمی، یک شبکه ی محلی شیطانی به وجود آمده بود. که از نظر تراکم و تاریکی مشابه‌ آن در جهان وجود نداشت. در طول چهار سال حدود یک ميليون و سیصد هزار نفر به مشکلی برنامه ریزی شده دستگیر و به این محل منتقل، شکنجه و به قتل رسیدند.

تمامی این اتفاقات در منطقه ای به ابعاد کمی بزرگتر از پارک مرکزی نیویورک، انجام و هیچ کسی برای جلوگیری از آن اقدامی انجام نداد. به غیر از یک نفر! حق دارید اگر فکر کنید این یک داستان پریان و یا تخیلی است. قهرمانی به دل آتش جهنم می‌زند تا با مظاهر شر به مقابله برخیزد. در این جا با منطق مضحکی، هیچ چیزی اتفاقی نیست.

ولی قهرمان افسانه ای ما نه لحظه ای تردید کرده و نه لحظه ای از مسئولیت خود شانه خالی می‌کند.

او تمام قد می ایستد و اژدهای مظهر شر را نابود می‌کند. او مقاومت طرفداران پلیدی را در هم شکسته و تمام بشریت و شاید یک یا دو پرنس را نجات می‌دهد. او برای مدتی کوتاه امید را زنده می‌کند. اما این داستان داستان امید بخشی نیست.

داستانی است از جنس نا امیدی و فاجعه که تصور آن برای من و شما با وجود دنیای دیجیتال و رختخواب ها و مبل های راحتی، عملا غیر ممکن است…

فهرست کتاب

حقیقت ناخوشایند

خودکنترلی و خویشتن داری

قوانین نیوتن د حوزه احساس

چگونگی پیمایش مسیر رویا تا واقعیت

امید از دست رفته

همه چیز در حال نابودی است

درد هویتی ثابت و پایدار در جهان است

اقتصاد احساسات یا صرفه جویی در احساس

آخرین مکتب

0/5 (0 نظر)

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اوضاع خیلی خیطه اثر مارک منسون”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *