تخفیف!

بازی برج هیجان جنگا

بازی برج هیجان جنگا بازی چوب چین و دومینو برای کودکان و بزرگسالان

۱۲۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 2519 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 1070 گرم

درباره ی بازی برج هیجان جنگا :

بازی برج هیجان جنگا مهارت جسمی و روحیست. در طی بازی، بازیکنان به نوبت یک بلوک از برج را بیرون می‌کشند و آن را در بالای برج قرار می‌دهند. به این ترتیب یک ساختار بلندتر و به‌طور فزاینده‌ای ناپایدارتر ایجاد می‌کنند. جنگا از کلمه سواحیلی به معنی “برای ساخت” مشتق شده‌است.

اين محصول از 48 قطعه‌ي چوبي تشکيل شده است؛ به اين ترتيب با قراردادن 16 رديف سه‌تايي از بلوک‌هاي چوبي، برج براي شروع بازي آماده مي‌شود. اين بازي را مي‌توان به صورت يک يا چند نفره انجام داد؛ به اين ترتيب که هر بازيکن، يکي از قطعات را بيرون کشيده و در بالاي برج مستقر مي‌کند. بايد توجه داشت که ابتدا بايد رديف بالايي برج تکميل شود و بعد به سراغ رديف بالا‌تر رفت؛ به‌علاوه، قطعه‌اي که براي بيرون‌کشيدن انتخاب مي‌شود، نبايد از چهار رديف بالايي برج باشد.

بازيکنان بايد طوري قطعات را بيرون بکشند که برج فرو نريزد. با ريزش برج، بازي تمام مي‌شود و کسي که مسبب آن بوده بازنده است. بسته به حساسيت بازي مي‌توان قوانين بازي را ميان بازيکنان تعريف کرد.

در مسابقات حساس مخصوصا در مرحله‌هاي پاياني، قوانين را به‌نحوي تنظيم مي‌کنند تا بر حساسيت مسابقه افزوده شود. براي مثال، آزادي‌عمل براي امتحان‌کردن قطعات مختلف محدود مي‌شود؛ علاوه‌براين، استفاده از دو دست براي بيرون‌کشيدن بلوک چوبي ممنوع مي‌شود. با قطعات جنگا، بازي‌هاي هيجان‌انگيز و جذاب ديگري هم مي‌توان انجام داد؛ مثلا ساختن سازه‌هاي مختلف چوبي يا دومينو.

 

قوانین بازی برج هیجان جنگا:

  • بازیکن ها فقط باید با یک دست بازی کنن.
  • اگر به یک بلوک دست زدید و منصرف شدین. باید اون بلوک رو صاف کنید بعد برید سراغ بلوک بعد.
  • هر بازیکنی که برج و خراب کرده باید خودش دوبارخه برج رو بسازه.
  • کسی که برج رو ساخته باید بازی رو شروع کند.

 

برج هیجان جنگا را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)