تخفیف!

بازی های گروهی

شامل 45 بازی طراحی شده برای کودکان 4 سال به بالا

۳۳.۶۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 9786226539586 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 62 گرم
ناشر

طلایه

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب بازی های گروهی :

این کتاب شامل بازی های تعادلی هیجانی ، تقویت عضلات ، تمرکز ، دقت ، آموزش اعتماد به نفس ، آموزش همکاری با گروه ، همکاری چشم و دیگر نقاط بدن است.
این کتاب شامل 45 بازی برای گروه سنی 4 سال به بالا می باشد.
بازی کردن یکی از مهم‌ترین جنبه‌های زندگی کودکان است. بازی کردن نه تنها باعث سرگرمی آن‌ها می‌شود و لحظات شادی را می‌گذرانند، برای رشد و پرورش آن‌ها هم فواید متعددی دارد. پژوهش‌های مختلفی درباره‌ی اهمیت بازی کردن در رشد و پرورش کودکان انجام شده است و بر نقش مثبت بازی در پرورش کودک تأکید می‌کند. بسیاری از والدین از روی تجربه می‌دانند که چرا بازی برای کودکان اهمیت دارد اما اطلاعات چندانی درباره‌ی فواید بسیار آن ندارند و به ندرت بازی را با یادگیری مرتبط می‌دانند. برای بیشتر افراد، یادگیری به معنای کسب مهارتی ویژه و جدید مانند آشنایی با حروف الفبا و اعداد، محاسبه، نوشتن و چیزهایی از این قبیل است.
بر اساس دیدگاه این افراد، بازی کردن فقط برای سرگرمی است و رابطه‌‌ای با یادگیری واقعی ندارد. اما پژوهش‌های انجام‌شده این مطلب را تأیید نمی‌کنند. با توجه به نتایج این پژوهش‌ها بازی کردن در واقع همان یادگیری است و کودکان از طریق بازی می‌آموزند. بازی یکی از مراحل ضروری در رشد کودک است و به همین دلیل نباید اهمیت بازی کردن در دوران کودکی را نادیده گرفت.

قسمتی از کتاب بازی های گروهی :

بازی توپ کاغذی :
تعداد افراد مورد نیاز : بالای 6 نفر        وسایل مورد نیاز : پارچه بزرگ ، کاغذ باطله
در مرکز پارچه دایره ای ایجاد کنید و با قیچی آن دایره را ببرید. کودکان را به دو گروه تقسیم کنید گروه اول در طرفی از پارچه و گروه دوم در طرف دیگر پارچه قرار بگیرند. در یک زمان مشخص ، کودکان باید به سرعت کاغذ های ریخته شده در کف زمین که در اطراف پراکنده هستند را پیدا کنند و آن را با دست مچاله کنند و از دایره پارچه به سمت گروه دوم پرتاب کنند گروه دوم باید مراقب باشند کاغذ با آنها برخورد نداشته باشد و به سرعت کاغذ های پرتاب شده را در سبد جمع کنند . اگر کاغذ با آن ها برخورد کرد ، از صحنه ی بازی حذف می شوند و در پایان جای دو گروه عوض می شود.
در پایان مرحله اول ، گروهی که تعداد  بیشتری کاغذ مچاله کرده اند و در طرف دیگر پارچه تعداد بیشتری کاغذ مچاله جمع کردند برنده ی بازی خواهند بود.
کتاب بازی های گروهی نشر طلایه را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)