تخفیف!

باشگاه های جهان مهدی زارعی

نشان ، رنگ و هویت تیم های بزرگ فوتبال

۳۳.۶۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786008158523 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 110 گرم
ناشر

ایده پردازان

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب باشگاه های جهان :

فوتبال صحنه ی شور آفرینی و حرکت در مستطیل سبز ، در میان شور و هیاهوی هواداران است . شاید باشگاه های ورزشی را بتوان ملت های کوچک و بزرگی دانست که از گوشه گوشه ی این سیاره خاکی سربرآورده اند. مانند ملت ها پرچم و نشان و هویت دارند و پ شور و امیدوار در میان بیم امید هوادارانشان در این صحنه بازی که نه… زندگی می کنند. چرا که فوتبال برای آنان نه فقط عرصه ی رقابت ، که صحنه ای برای زندگی است.
باشگاه های جهان از رنگ و نشان و هویت این ملت می گوید. از زمان سربرآوردن تا امروز ، از نام و نشان روز نخست تا نشانی که این روزها معرف آن هاست .
شاید دانستن نشان و هویتشان ما را به حال و هوای این ملت های نمادین نزدیکتر کند و پورشورتر و همدلانه تر به هواردی شان برخیزیم .

بخشی از کتاب باشگاه های جهان :

پیش از جنگ جهانی اول ، یونانیان زیادی در سرزمین های امپراتوری عثمانی زندگی می کردند. نزدیک به صد سال از جدا شدن یونان از عثمانی می گذشت ، اما هنوز تعداد زیادی باشگاه یونانی در شهر کنستانتینوپول (قسطنطنیه) بود و همه ی اعضای این باشگاه ها ، یونانیانی بودند که می خواستند فرهنگشان را حفظ کنند. از جمله ی این باشگاه ها می توان به انوسیس تاتاولو ، تاتاولا ایراکیس ، ارمیس ، مگا آلکساندروس ،المپیاس و ترپیا اشاره کرد.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)