بامبی

سری کتاب های اعجوبه های ماسکدار

۸.۰۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 2812 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 44 گرم
ناشر

متن دیگر

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

در باره ی بامبی از مجموعه کتاب های اعجوبه های ماسکدار:

مجموعه داستان های ترجمه شده ی خارجی برای کودک و نوجوان با عنوان سری کتاب های اعجوبه های ماسک دار.

این مجموعه کتاب توسط انتشارات متن دیگر به چاپ و توسط مرجان سلیمان ترجمه شده است.
کتاب ها شامل عنوان های مختلف انیمیشن های خارجی و داستان آنها به همراه تصاویر زیبای خود انیمیشن ها است. 
این کتاب ها به زبان ساده ی کودکانه برای کودک شما ترجمه شده است.
انتهای کتاب شامل جای برش یکی از شخصیت های داخل کتاب می باشد.
این کتاب ها مخصوص کودکان گروه سنی ج می باشد.

فواید کتابخوانی برای کودکان

خوشبختانه از گذشته های دور قصه گفتن چه قبل از خواب و چه در مواقع دیگر در بین ایرانی ها ئر نقاط مختلف کشور رایج بوده است که این امر با گسترش علم و پیشرفت کشور و بروز شدن جامعه نیز به گونه بروزرسانی شده و رنگ مدرن تری به خود گرفته است. بنابراین کتابخوانی برای کودکان از دیرباز در بین اقوام مختلف کشور رایج بوده است و یک چیز جدیدی نمی باشد بلکه رنگ و روی جدیدتری به خود گرفته است.

اهمیت خواندن کتاب های داستان و فواید کتابخوانی برای کودکان

وقتی بچه ها و کودکان بیقراری می کنند و آرامش ندارند و نمیخواهند به رختخواب بروند می توانید علاوه براینکه با یک آواز نرم و دلنشین و خواب آور یک کتاب داستان بردارید و برایشان یک قصه و داستان جذاب و دلنشین را خط به خط بخوانید و تعریف کنید. خواندن کتابهای قصه و کتاب داستان برای بچه ها و کدکان و فرزندان موجب می شود انها به ارامش برسند و براحتی بخوابند و از خوابشان نیز لذت ببرند. حتی به گفته کارشناسان یکی از مسائلی که سبب می شود کودکان در خواب کابوس و خوابهای وحشتناک نبینند خواندن کتاب قصه های دلنشین و زیبا می باشد.

آیا کتابخوانی برای کودکان همیشه تاثیرگذار می باشد؟

در فواید کتابخوانی برای کودکان ذکر شده است که خواندن کتاب قصه برای همه کودکان مفید می باشد اما یکسری از بچه ها هستند که تاثیر پذیر و مسئولیت پذیر هستند. این کودکان از کتابخوانی والدین بسیار لذت می برند و حتی خودشان گاها قبل از خواب و یا سایر مواقع از والدین درخواست می نمایند که برایشان کتاب بخوانند. آنها عاشق شنیدن کتاب های داستان موسیقیو افسانه های قدیمی می باشند.

فواید کتابخوانی برای کودکان تا قبل از ۹ سالگی

کودکان تا قبل از سن ۹ سالگی در دنیای خیالی خودشان زندگی می کنند آنها یک دنیایی پر از رویاهای خود دارند تا اینکه کم ک مجبور می شوند با آهنگ جامعه حرکت کنند و وارد دنیای واقعی بزرگترها شوند . در اینجا والدین نباید نگران این مساله باشند و از فواید کتابخوانی برای کودکان نباید غافل شوند . والدین در هر شرایطی باید سعی کنند که کودکان را به کتاب نزدیک نگهدارند یکی از روشهایی نزدیک کردن کودکان با کتابخوانی همین خواندن کتاب داستان و کتاب قصه برای کودکان می باشد. والدین باید به کودکان خود اجازه دهند که روند رشد طبیعی شان را دنبال نمایند و خودشان نیز کارهایی که در این خصوص لازم به انجام می باشد را انجام دهند. در اینصورت کودکان هر زمان امادگی لازم را برای ورود به دنیای بزرگترها پیدا کنند بتوانند وارد این دنیا شوند.

قسمتی از کتاب بامبی :

در یک زمستان سخت بامبی ، گوزن کوچولو مادرش را از دست می دهد و به همین خاطر خیلی غمگین است. پدر بامبی که رییس گوزن هاست از جغد پیر جنگل می خواهد که یک گوزن ماده پیدا کند تا بتواند بامبی کوچولو را بزرگ کند …
 
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]