بخواهید تا داده شود آثار برات

آرزوهای تحقق یافته

۴۳.۰۰۰ تومان

ناموجود

جزئیات کتاب

وزن 229 گرم
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ چهل و ششم

درباره ی کتاب بخواهید تا داده شود آثار برات :

من مطالعه کتابی را به شما پیشنهاد می کنم که به نظرم برنامه ای است که این توانایی را در وجود شما تضمین می کند تا بتوانید به همه آرزوهایتان در زندگی دست بیابید و همانطور که مورد نظر شماست همراستا با منابع وجودی شما باشد، زمانی که این کتاب را می نوشتم هرروز قدر دان تجربیاتی بودم که نتیجه اثر بخشی این کتاب در حال وقوع پیوستن بود. بنابراین تصمیم گرفتم این تجربیات و اتفاقات فوق العاده شگفت انگیز درزندگی شخصیم را با شما در میان بگذارم. پس: هرگز اجازه ندهید که توجهتان به چیزی یا کسی دیگری معطوف شود و خود برترتان را فراموش نکنید و سعی کنید که خود برترتان را در وجودتان حاکم کنید…این کتاب را نشر برات علم به چاپ رسانیده و توسط هافکو به فروش می رسد.

یکی از ارزشمندترین نکات درباره کتاب بخواهید تا به شما داده شود آن است که 22 روش کارآمد ارایه می کند تا بتوانیم به موفقیت برسیم.
مهم نیست کجا و در چه موقعیتی هستیم، مهم این است که این کتاب در هر حال روشی را پیش روی ما می گذارد تا زندگیمان را شاد و پر نشاط کنیم.
با خواندن این کتاب خواهید فهمید که روابط، سلامت و امور مالی شما تابع قوانینی است که با حرکت در جهت آن ها زندگیتان را متحول می کنید.
حق مسلم شماست که زندگیتان پر از چیزهای خوب و نیکو باشد و این کتاب به شما یاد می دهد چگونه به حق خود برسید.

 

بخشی از کتاب بخواهید تا داده شود :

سلامتی ، ثروت ، نبوغ خلق شده اند . آن ها تنها با کنترل و برنامه ریزی ذهن شما به وجود آمده اند . این دقیقا همان مفهوم «خود» از خود یا مفهوم شما از خودتان است. این ها چیزهایی هستند که شما به عنوان حقیقت پذیرفته و آن را باور کرده اید. در واقع سطوح مختلفی از درک و آگاهی در اختیار شما قرار دارد که احتمالا تا حدودی با آن ها نا آشنا هستید . این سطح آگاهی ، غالبا سیر صعودی و فزاینده ای دارد . سطوح عادی آگاهی ، معمولا فراتر از چیزی است که شما با آن مأنوس هستید. در این سطوح بالاتر از وجود ، شما و هر انسان دیگر که تا کنون زیسته است ، می تواند به میل خود به هرچه که می خواهد دست یابد…
 
کتاب بخواهید تا داده شود انتشارات آثار برات را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)