تخفیف!

بیدل نقال

مجموعه ی هری پاتر

۵۶.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786227701517 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 100 گرم
ناشر

نگاه آشنا

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب بیدل نقال :

قصه های بیدل نقال مجموعه ی داستان های کوتاهی برای کودکان و نوجوانان است که توسط نویسنده ی معروف مجموعه ی هری پاتر جی. کی . رولینگ نوشته شده است. کتاب داستانی با همین نام در آخرین کتاب از مجموعه هری پاتر ذکر شده است. قصه های بیدل نقال برای اولین بار به عنوان یک کتاب داستانی در سال 2007 در کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ ، هفتمین و آخرین رمان هری پاتر ظاهر شده و به آن اشاره می شود. این کتاب توسط آلبوس دامبلدور ، مدیر سابق مدرسه ی جادوگری هاگوارتز به هرمیون گرنجر اختصاص می یابد. این مجموعه به عنوان مجموعه محبوب افسانه های جادوگری کودکان توصیف می شود ، به گونه ای که در حالی که ران ویزلی با اینداستان ها آشنایی دارد ، هری پاتر و هرمیون گرنجر به دلیل تربیت غیر جادویی خود قبلا از آنها چیزی نشنیده بودند.
این مجموعه شاکل داستان های کوتاه جادوگر و دیگ جهنده، چشمه ی خوشبختی، قلب مودار جادوکار، بابیتی خرگوشه و کنده ی قهقهه زن و قصه ی سه برادر است. این داستان های نه تنها مثل با افسانه هایی که می شناسیم و دوستشان داریم هستند ، بلکه خواندن آنها بینشی تازه در مورد دنیای جادوگری به ما می بخشد!

بخشی از کتاب بیدل نقال :

 این جادوگر محبوب بعد از عمری طولانی به سن پیری رسید و مرد و همه ی اموالش به تنها پسرش رسید. خلق و خوی این پسر با خلق و خوی پدر مهربانش تفاوت بسیاری داشت. از نظر این پسر، آنها که جادوگری نمی دانستند پست و بی ارزش بودند و اغلب با پدرش بر سر عادت او به ارائه ی خدمات جادویی به همسایگانشان بگو مگو می کرد. پسر بعد از مرگ پدرش، بسته ی کوچکی را که نام خودش بر آن بود از درون دیگ کهنه پیدا کرد. بسته را با این امید که طلایی در آن باشد باز کرد و به جای طلا در آن دمپایی نرم و ضخیمی را یافت که از بس کوچک بود به پایش نمی رفت و لنگه دیگرش هم نبود. بر روی تکه کاغذ پوستی داخل دمپایی این کلمات به چشم می خورد: «تقدیم به پسرم، یا این امید واهی که نیازی به آن پیدا نکنی.»
کتاب بیدل نقال را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)