تخفیف!

بیشعوری ترجمه ی مائده دارابی

راهنمای شناخت و درمان عملی خطرناک ترین بیماری جهان

۱۵۰.۴۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786226492119 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 234 گرم
ناشر

برگ زیتون

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

کتاب بیشعوری ترجمه ی مائده دارابی راهنمای شناخت و درمان عملی خطرناک ترین بیماری جهان

 کتاب بیشعوری ترجمه ی مائده دارابی در مورد چیست

بیشعوری ترجمه ی مائده دارابی درباره ی شناخت و درمان بیماری بیشعوری می باشد و به ما می آموزد که انسان های بیشعور چگونه با خودخواهی به خود و دیگران آسیب می رسانند.

در کتاب بیشعوری ترجمه ی مائده دارابی داستان هایی به شما گفته می شود که در زندگی روزمره بسیاری از ما اتفاق می افتد و به ما می آموزد که انسان ها را بهتر بشناسیم، به حق و حقوق دیگران احترام بگذاریم و از زندگی لذت ببریم.

کرمنت پس از آنکه شما را با این واقعیت دردناک جهان کنونی آشنا کرد؛ به دنبال راه حلی برای رفع آن می‌گردد.

خاویر کرمنت می‌گوید خودش تا چهل سالگی از عارضه بیشعوری رنج برده است.اما زمانی که این بیماری را در خود شناسایی کرد، به دنبال رفع آن برآمد؛ پس هیچ‌وقت برای داشتن زندگی سالم و آرام دیر نیست. او تاکید می‌کند: پس از اولین مراحل تشخیص و درمان، به‌سرعت همه چیز در اطرافتان تغییر می‌کند. جایگاه ارزشمندی در جامعه به‌دست می‌آورید و دیگران برای با شما بودن، از هم سبقت می‌گیرند.

 بخشی از کتاب بیشعوری ترجمه ی مائده دارابی

 

تعصب فکری

همه ی بیشعورها نسبت به بیشعوریشان غیرت دارند و تلاش می کنند با دلایل مختلف و توجیه برای اذیت و آزار و کثافت کاریشان در بیشعوری خود ایستادگی کنند. به همین دلیل نمی توانند برای یک دقیقه هم از جای خود عقب نشینی کنند.

نکند به خاطر آن ذره از وجدانی که در قلبشان مانده است مجبور شوند که با خودشان روبه رو شوند. از این به بعد دلایل زیر غصه اصلی و بهم ریختگی افکار خیلی از بیشعورها است.

توانشان در این حد است. که در همه حال خودشان را صاحب قدرت و از همه بهتر می دانند. اعتقاد و باورهای آنان تمام وجودشان را در بر گرفته است که اگر آن را از دست دهند چیز دیگری ندارند.
بیشعورها مطمئن هستند که در هر حال یک مقصر هست که گناهان آن ها را به گردن بگیرد. به همین دلیل ازدواج می کنند و بچه دار می شوند. دشمنان آنها چه کاری را انجام می دهند دوستان آنها چه کاری را انجام می دهند…

این کتاب بیشعوری ترجمه ی مائده دارابی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]