بیندیشید و ثروتمند شوید ترجمه صادقی

شما باید فکرتان را ثروتمند کنید قبل از اینکه جیب هایتان پر از پول شوند.

۹۰.۰۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 2761 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 258 گرم
ناشر

آسو

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دهم

درباره ی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ترجمه مهناز صادقی:

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، اثری سازنده از ناپلئون هیل، راهنمای ضروری برای پیوستن به صف موفق‌ترین افراد دنیاست. امروزه رازهای به‌ هم‌ زدن ثروت برای هیل به اندازه‌ی همان موقع نیرومندند و می‌توانند زندگی را برای همیشه تغییر دهند.
پس از مصاحبه با بیش از پانصد تن از زنان و مردان دوران خویش، ناپلئون هیل (Napoleon Hill) راز انباشتن ثروت کلان ‌را بر اساس این نظریه فاش کرد که اگر ما بتوانیم یاد بگیریم مانند ثروتمندان بیندیشیم می‌توانیم موفقیت و ثروت را کشف کنیم. او فقط فرمول سیزده مرحله‌ای ساده‌ای تهیه کرد تا به شما کمک کند که اهداف خویش را مشخص کنید، راز موفقیت حقیقی و دیرپا را کشف کنید، هر آنچه در زندگی می‌خواهید را به‌ دست بیاورید و به صف افراد فوق‌العاده موفق بپیوندید.
هنگامی که کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید (Think and grow rich) به چاپ رسید، به‌ عنوان یکی از کتاب‌های الهام‌بخش مهم زمان خود اعلام شد. بیش از پانزده میلیون نسخه از این کتاب به فروش رفته است. این کتاب به نقشه‌ی راه برای میلیون‌ها نفر تبدیل شد تا از فقر دوران رکود اقتصادی بگریزند و برای خود، خانواده‌ها، و در موارد بی‌شماری، کارمندان خود رفاه فراهم کنند.
موفقیت بیندیشید و ثروتمند شوید به حرفه‌های طولانی‌ مدت به‌ عنوان مشاور رهبران تجاری، سخنران و نویسنده‌ی چند کتاب دیگر انجامید و هیل را به‌ راستی به یک میلیونر تبدیل کرد. در فصل‌های بعدی علاوه بر خواندن داستان‌های موفق افرادی که ناپلئون هیل برای کتاب اصلی خود بررسی کرد، برخی از آدم‌های موفق زمان خود را نیز ملاقات خواهید کرد، از قبیل بیل گیتس، ماری کی اش، آرنولد شوارزنگر، ری کورک، مایکل جردن و… .
گام‌های محقق ناپلئون هیل به سوی ثروت برای خوانندگان امروزی به اندازه‌ی افراد معاصرش مطمئن است. همه‌ی کسانی که این فلسفه را می‌خوانند، درک می‌کنند و به کار می‌بندند آمادگی بیشتری خواهند داشت تا این معیارهای بالاتر زندگی را جذب کنند و از آن‌ها بهره‌مند شوند، معیارهایی که همواره از همه به‌ جز آن‌هایی که خواهانشان هستند، مضایقه شده است و خواهد شد.
از آن رو آماده باشید تا هنگامی که به‌ طور جدی فرامین ناپلئون هیل را دنبال می‌کنید، تغییرات اساسی در شیوه‌ی زندگی خود ایجاد کنید. نتیجه‌ی این کار، این است که می‌توانید عمر خود را با هماهنگی و تفاهم سپری کنید. علاوه بر این، صحنه را برای شما آماده می‌کند تا به جمع افراد ثروتمند بپیوندید.

 

در حقیقت اندیشیدن بزرگترین ثروت و دارایی محسوب میشود، وقتی این دارایی با شور و اشتیاق و تقاضا و اراده ی راسخ بشریت همراه شود در های رسیدن به ثروت را به سوی شما باز میکند.

اگر انسان پای عقیده ی خود بایستد و در رسیدن به هدف خود مداومت داشته باشد و اندیشه ی خود را برای رسیدن به آن هدف آماده کند قطعا به هدف خود میرسد. در زندگی برای رسیدن به دارایی هدف مشخص داشته باشید ،این کتاب چگونگی دستیابی به هدف را توضیح می‌دهد .

یکی از عوامل شکست این است که در مواجهه با مشکلات متوقف شده و از تلاش مستمر دست برداریم. همیشه در نظر داشته باشیم که شکست پل پیروزی است. موفقیت از آن کسانی است که دارای ذهنیت موفقی هستند و شکست از آن کسانی است که اجازه میدهند ذهنیت شکست در آنها رخنه کند.کسی که در زندگی پلهای پشت سر خود را خراب میکند و راه عقب نشینی را بر خود میبندد ، راه بازگشتی برای خود نمیگذارد زیرا یا باید پیروز شود ویا از بین برود. همیشه در نظر داشته باشید ایمان نقطه شروع انباشت ثروت است. در این کتاب عوامل رسیدن به موفقیت و هدف را بیان می کند از این جهت پیشنهاد می کنیم کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را دانلود کنید تا با عوامل مؤثر در رسیدن به موفقیت آشنا شوید و خود را به اهدافتان نزدیکتر کنید.

 

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید ترجمه مهناز صادقی نوشته ی ناپلئون هیل نشر آسو را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)