تخفیف!

تحول

انسان در جست و جوی خوشبختی

۴۰.۸۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786229603574 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 159 گرم
ناشر

آوای بستان

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

درباره ی کتاب تحول اثر وین دایر:

این کتاب از نوع کتاب‌های موسوم به «خودیاری» محسوب می‌شود که مخاطبان خاص خود را دارد. در خلاصه‌ی کتاب آمده است: «فیزیک کوانتوم تاکید بر این نکته است که ذرات مادی از ذرات مادی به وجود نمی‌آیند. دانشمندان به آن پدیده‌ی غیرمادی که ماده را تولید می‌کند “انرژی” می‌گویند. درواقع این انرژی غیرمادی همان ذره‌ای را تولید کرده است که امروز “من” هستم. این مرحله را تحول و جهش از انرژی به ماده نام‌گذاری کرده‌ام. من آن ذره‌ی بسیار کوچک پروتوپلاسم انسان را که اولین ذره‌ی انسانی من بوده است، به‌عنوان بخشی از یک نوع نیرو می‌دانم که به سوی تکامل می‌رود و ابتدا به یک جنین، سپس نوزاد، کودک و یک انسان کامل و بالغ تبدیل شده است. تمام این تحولات در ذات آن انرژی مولد قرار داشتند که تبدیل به یک ذره‌ی میکروسکوپی و سرانجام به من تبدیل شده است. فیزیک مدرن برغیرمادی‌بودن ژن تاکید دارد، بدان معنی که همه چیز از خدا یا توسط خدا خلق می‌شود و هرچه خلق می‌شود، مصلحتی در پی‌دارد.»
آنکه با اعتماد به نفس در مسیر رویاهایش گام برمی‌دارد و می‌کوشد همان‌طوری زندگی کند که در تصور دارد، بدون شک با موفقیتی باورنکردنی روبرو می‌شود. نپرسید که دنیا چه‌چیزی نیاز دارد. دنبال این نباشید که دیگران فکر می‌کنند که شما باید چگونه زندگی کنید، تنها از خودتان بپرسید که در این دنیا، چه‌چیزی شما را با نشاط می‌سازد. زیرا انسان‌های با نشاط و سرزنده بیش‌ترین چیزی است که این دنیا نیاز دارد…

بخشی از کتاب تحول اثر وین دایر:

با توجه به اینکه فکر هم یک صورت از انرژی است بالاترین فرکانس های اندیشه را به روش هایی خاص ارزیابی کردم و متوجه شدم ، هرچه این فرکانس ها سریع تر باشند به ارتعاش انرژی نهایی که همان زمینه الهی خویشتن است نزدیک تر هستند. بالاترین ارتعاشات افکار هم تراز با انرژی الهی است. افکاری با ارتعاشات بالا ، نیروی زیاد در ما به وجود می آورد ، ولی افکار با ارتعاش پایین واکنش ضعیف تر به آزمایشات متخصصان نشان می دهد.
آفرینش لبریز از شادی و فرح بخش است. احساساتی نظیر ترس ، شرمساری ، عجز ، عصبانیت ، حقارت ، اضطراب یا کینه وجود ندارد. این نیرویی است که به نظر می رسد کاری انجام نمی دهد ولی هیچ کاری را نا تمام نمی گذارد.
به خاطر داشته باشید جسمی که ما تمام 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته را در آن زندگی می کنیم ، خالق آن خداست ، پس باید این را بدانیم اگر این جسم مجهز با حس های کامل را که خداوند خلق کرده ، با افکار منفی اشباع کنیم ، البته که ضعیف می شود…
کتاب تحول اثر وین دایر را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)