تخفیف!

ترجمه المراقبات ترجمه محمد جواد مولوی نیا

اعمال عرفانی و عبادی در طول سال

۵۶.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786009618606 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 400 گرم
ناشر

آوای بی صدا

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب ترجمه المراقبات:

کتاب ترجمه ی کامل المراقبات تألیف عارف میرزا جواد آقا ملکی تبریزی ترجمه ی محمودی گلپایگانی توسط انتشارات لاهوت به چاپ رسیده است. “المراقبات” یا “اعمال السنة” یکی از تالیفات گرانسنگ آیت حق و عرفان مرحوم آیت الله میرزا جواد آقا ملکی تبریزی (رضوان الله علیه) است، که آنرا به راه و روش سلف صالح و عظمای اصحاب امامیه تالیف نموده و از احادیث صحیح و گهر بار ائمه (علیهم السلام)، ادعیه و اوراد مخصوص به ایام و لیالی و ماه و سال (تمام ماههای سال قمری به ترتیب از محرم تا ذی الحجه) از منابع موثق در آن گردآوری نموده است. جایگاه کتاب المراقبات در نزد ارباب باطن بسیار رفیع است. علامه طباطبائی (رحمة الله علیه) مفسر کبیر قرآن، در باره این کتاب تقریظی دارند که در آن به شان و جایگاه این اثر گرانمایه اشاره می کنند. سطوری از تقریظ ایشان بر این کتاب اینگونه است: «این چند سطر که بر کتاب “اعمال السنة” تالیف حجت و آیت الهی، مرحوم حاج میرزا جواد آقا ملکی تبریزی –قدس الله روحه – می نویسم، قصد ستایش این کتاب گرانسنگ و گرانقدر یا تعریف و توصیف مولف بزرگوار آنرا ندارم. چرا که این کتاب دریایی است پر از مروارید که در پیمانه نگنجد و نویسنده آن بدون شک الگوی بلند مرتبه و والا مقامی است که قدر و ارزشش با مقیاس قابل انداازه گیری نیست و همین عذر خواهی موجه کافی است و نا امیدی از دستیابی ما به هدف و رسیدن به مقصود، برای راحتی عذر خوبی است و ما را کفایت می کند…در این کتاب لطائف و تیزبینی هایی است که همیشه اهل ولایت الهی از آن مراقبت می کردند و ظرافتهایی در آن است که در دل سرگشتگان محبت الهی خطور کرده و جمله هایی در ان وجود دارد که برای اهل ریاضت در عبویت خدا به منزله لوحی برای تذکر و یادآوری است.»

بخشی از کتاب المراقبات ترجمه محمد جواد مولوی نیا:

خداوند ماه مبارک رمضان را صحنه ممارست و تمرین برای مخلوقات خود مقرر داشته که از این طریق در فرمانبرداری از حق و تحصیل رضایت او با هم رقابت کنند.
جمعی در این رقابت جلو افتاده و موفق شدند و جمعی عقب ماندند و بدبخت شدند شگفت و تعجب از روزی که در آن روز خوبان پاداش دریافت کرده و مفسدان و بدعملان ضررو زیان بینند.عده ای به خنده و بیهوده کاری اشتغال دارند سوگند به حق اگر حجابها کنار رود خوبان می اندیشند که چرا پیش از این به کار های نیک اقدام نکردند و تبه کاران می گویند : چرا چنین بد عمل کردم …
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)