تخفیف!

جادوی فکر بزرگ ترجمه فهیمه رحمتی

 ده‌ها شیوه سودمند و منطقی می‌یابید که به شما توانایی می‌دهند تا نیروی عظیم فکر بزرگ را به‌ کار گیرید ??

۱۲۶.۰۰۰ تومان

جزئیات کتاب

وزن 326 گرم
ابعاد 21 × 14 × 21 سانتیمتر
ناشر

آراستگان

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

خرید کتاب جادوی فکر بزرگ اثر دیوید شوارتز:

 

درباره ی کتاب 

جادوی فکر بزرگ : باکسانی که می خواهید تحت نفوذ خود در آورید ، تبادل نظر کنید «اگر من به جای این فرد بودم با این مسئله چگونه برخورد می کردم؟»در برخورد با دیگران از قانون انسانیت استفاده کنید. راه انسانی انجام این کار چیست ؟» به موفقیت بیاندیشید به موفقیت ایمان داشته باشید و برای موفقیت تلاش کنید . « در خانه ، در محل کار در اجتماع و در هر جای دیگر من در خدمت موفقیت خواهم بود.» فرصتی را به گفتگو و مشورت با خودتان اختصاص دهید و قدرت فوق العادهی ذهنی خود را مهار کنید. خلوت هدفمند و نتیجه بخش است با خودتان گفتگو کنید.

به خودتان بگویید: «می توانم کارم را بهتر انجام دهم.» انجام کارها به بهترین نحو ممکن مسئله ای دست نیافتنی نیست ، همیشه جا برای بهتر انجام دادن کارها و جود دارد . در این دنیا هیچ چیز وجود ندارد که به بهترین نحو ممکن صورت گرفته باشد و هر زمان که فکر کنید میتوانم کار را بهتر انجام دهم.» راه های بهتر انجام دادن آن پیدا میشود. با اندیشیدن به اینکه میتوانم کارها را بهتر انجام دهم» قدرت خلاقیت شما فعال می شود .

دیگر کتاب های مثبت و انگیزشی انتشارات آثاربرات…

کارهایی که کتاب جادوی فکر بزرگ برای شما انجام می دهد

در کتاب جادوی فکر بزرگ نظریه ی عملی و علمی تکنیک و قاعده ی کلی وجود دارد که به شما کمک میکند تا نیروی شگرف بزرگ اندیشی را در خود تقویت کنید. بدین وسیله موفقیت خوشنودی و شادکامی که همیشه به دنبال آن بوده اید را بدست خواهید آورد. هر تکنیک به کمک تجربه ها و شواهد زندگی افراد و نشان دادن حالت های واقعی آنها برای شما قابل فهم تر ارائه شده اند. نه تنها شما متوجه میشوید که باید چه کاری انجام دهید، بلکه دقیقاً کشف میکنید که چگونه هر یک از این اصول را برای کسب موفقیت و در هنگام برخورد با مشکلات در دنیای واقعی بکار بگیرید.

بنابراین کارهایی که  کتاب جادوی فکر بزرگ برای شما انجام خواهد داد به این قرار است.

این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه میتوانید…

  •  با الهام از نیروی ،ایمان خود را به سمت موفقیت سوق دهید.
  •  با ایمان به موفقیت، موفق شوید.
  •  بی اعتقادی و نیروی مخرب آن را از بین ببرید.
  •  با بزرگ اندیشی، نتایج بزرگی کسب کنید.
  • ذهن خود را وادار کنید تا افکار مثبت بوجود بیاورد.
  • قدرت ایمان خود را افزایش دهید.
  • برنامه ای جدی برای کسب موفقیت بریزید.
  •  در برابر بهانه تراشی که موجب شکست میشود، خود را واکسینه کنید.
  • رمز و رازهایی که در دیدگاه شما نسبت به سلامتی وجود دارد را درک کنید.

 

بخشی از کتاب جادوی فکر بزرگ :

 

ولی از سلامتی کاملی بهره مند نیستم

بهانه هایی در مورد نداشتن سلامتی از حالت مزمن «حالم خوب نیست» تا این بیماری و آن بیماری را دارم گستردگی دارد. نداشتن سلامتی به هزاران شکل مختلف به عنوان بهانه هایی برای موفق نبودن در انجام کارها، نپذیرفتن مسئولی تهای بیشتر ناتوانی برای کسب درآمد بیشتر وجود دارد. میلیون ها انسان از بیماری بهانه تراشی رنج می برند.
اما آیا در بیشتر موارد بهانه های آنها درست و منطقی است؟ یک لحظه به تمام دوستان موفق خود فکر کنید. که می توانستند از نداشتن سلامتی کامل بهانه بسازند. ولی این کار را انجام ندادند.
دوستان پزشک و جراحم به من میگویند که نمونه ی فردی که از سلامتی کامل برخوردار باشد وجود ندارد. هیچ کس از لحاظ فیزیکی بی نقص نیست. بسیاری در دام این بهانه ها می افتند. اما افرادی که اندیشه ی موفقیت را در سر می پرورانند خیر. در یک بعد از ظهر دو تجربه به من نشان دادند که در برابر سلامتی و تندرستی چه رفتاری صحیح و چه رفتاری نادرست است…
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)