تخفیف!

خانه دایناسورها

برای تقویت هوش و حافظه و یادگیری ?

۵۷.۴۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786227712209 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 120 گرم
ابعاد 21 × 14 × 21 سانتیمتر
ناشر

اعلایی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

خرید کتاب خانه دایناسورها :

درباره ی کتاب :

کتاب خانه دایناسورها اگر به دنبال کتابی هستید که هم بازی و سرگرمی و هم موجب تقویت هوش و هیجان کودک شما بشه کتاب خانه دایناسور ها نشر اعلایی بهترین گزینه هست.

این کتاب ها مخصوص کوکان 3 تا 10 ساله و گروه سنی الف می باشد که برای تقویت هوش ، حافظه و یادگیری آنها طراحی شده است.
این کتاب ها شامل بازی های ، ماز ، رنگ آمیزی ، داستان و… می باشند که هم کودکان شما را به بهترین نحو سرگرم کرده هم باعث تقویت هوش و دیگر مهارت های آنها می شود.
 بازی فعالیتی طبیعی، لذت بخش، شگفت انگیز و پر رمز و راز است.  وسیله ای برای بیان احساسات، برقراری روابط، توصیف تجربیات، آشکار کردن آرزوها و خود شکوفایی می باشد. از ضروریات زندگی کودک است و در رشد ذهنی و جسمی کودک تأثیر ویژه ای دارد. وسیله ای است که کودکان از طریق آن احساسات خود را بیان کرده، با دیگران رابطه برقرار می کنند.او از طریق بازی آموزش می بیند، چیزهای تازه کشف می کند، به خاصیت اشیا پی می برد، رفتار بزرگ ترها را تقلید می کند و دنیای اطراف خود را می شناسد.
بازی کردن یکی از مهم‌ترین جنبه‌های زندگی کودکان است. بازی کردن نه تنها باعث سرگرمی آن‌ها می‌شود و لحظات شادی را می‌گذرانند، برای رشد و پرورش آن‌ها هم فواید متعددی دارد. پژوهش‌های مختلفی درباره‌ی اهمیت بازی کردن در رشد و پرورش کودکان انجام شده است و بر نقش مثبت بازی در پرورش کودک تأکید می‌کند. با دیجی‌کالا مگ همراه باشید تا درباره‌ی اهمیت بازی برای کودکان و نقشی که در تربیت آن‌ها دارد، بیشتر آشنا شوید.
این کتاب تلفیقی از یادگیری ب همراه بازی می باشد.

بخشی از کتاب خانه دایناسور ها:

 

تی رکس پادشاه دلیناسور هاست.
تی رکس ها گوشتخوار بودند. آنها یکی از درنده ترین ، قوی ترین و بزرگترین موجودات می باشند.
وزن : 17 تن قد: 13 متر  ارتفاع: 5 متر
تی رکس ها در آمریکای شمالی امروزی زندگی می کردند.
کتاب خانه دایناسور ها را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)