تخفیف!

داستان من و ذهنم

از اوج افسردگی به اوج شادی راهی هست.

۱۹.۲۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786002741486 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 184 گرم
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب داستان من و ذهنم :

پیمان حسنی در کتاب داستان من و ذهنم، پرده از قوانین اسرارآمیز هستی بر می‌دارد که چگونه می‌توان با شناخت قوانین به ظاهر پیچیده هستی به سلامتی ذهن، روان و جسم برسیم. شگفت انگیز‌ترین نکته این کتاب کاربردی این است که این اثر چکیده‌ای از 14 سال تحقیقات و حضور نویسنده در گران قیمت‌ترین دوره‌های ایران است.
دستورالعمل‌های گام به گام کتاب تک به تک توسط پیمان حسنی در عمل تست و بعد در آن نوشته شده و نتیجه آن رهایی از مشکلات بسیار و همچنین سفری حیرت‌انگیز از اوج افسردگی به اوج شادی است. این کتاب به طرز چشمگیری در رفع مشکلات ذهنی، روانی و جسمی بسیار مفید و کاربردی هست. به جرأت می‌توان گفت که انسان‌ها تا دام و تله‌های ذهنی خودشان را نشناسند، رسیدن به شادی حقیقی امری دور از دسترس می‌باشد.
پیمان حسنی نویسنده داستان من و ذهنم، تضمین می‌کند که در صورت خواندن و عمل کردن به مطالب دلچسب کتاب، تحولی شگفت‌انگیز در شما اتفاق خواهد افتاد. همچنین او می‌گوید در یک کتاب نمی‌توان همه مطالب ارزشمند را گنجاند ولی سعی کردیم که گلچین بهترین مطالب را در این کتاب بیاوریم.
یکی از مهم‌ترین و به روز‌ترین مطالب آموزشی که مطمئن هستیم همه شما شنیده‌اید قانون جذب است که در این اثر با تحقیقات بسیار گسترده و پرسش و پاسخ با افرادی مانند دکتر حلت و دکتر رنانی حقایق شگفت‌انگیزی درباره این قانون به دست آورده‌ایم.
اگر اهل کشف حقایق هستید 20 صفحه توضیحات در مورد حقایق قانون جذب در این کتاب آمده است و اگر از خواندن کتاب‌های علمی و کسل کننده خسته شده‌اید به شما خواندن این کتاب عملی و کاربردی را توصیه می‌کنیم. تغییر و تحولات لذت‌بخش در روح، روان و جسم شما فقط با پرداخت هزینه‌ای معادل یک ویزیت پزشک عمومی و هیجان‌انگیز‌تر این که با خواندن این کتاب 160 صفحه‌ای هم خودتان می‌توانید به مطالب ارزشمند بسیاری دست پیدا کنید و هم مطالب دست اولی برای ارائه به دوستان خود داشته باشید و در آخر نظر شما را به مطالبی که در فصل‌های این کتاب آمده است جلب می‌کنیم.
در فصل یک کتاب با دشمنی به ظاهر دوست آشنا می‌شویم. دست این نارفیق رد می‌شود. ریشه اصلی همه ناکامی‌های خود را پیدا می‌کنید. همچنین با 21 دام خطرناک این دشمن که شما را توسط آن‌ها صید می‌کند آشنا خواهید شد و راه رهایی از آن‌ها را می‌آموزید.
پس از شناخت این دشمن درونی و دام‌های خطرناک آن در فصل دوم و سوم می‌خوانید که چنانچه می‌خواهید از اقیانوس پرتلاطم زندگی با سلامتی و سربلندی عبور کنید نیاز است که راه‌های تبدیل شدن به یک کشتی اقیانوس پیما را بیاموزید. بسیار ضروری است که شما از لحاظ ذهنی، احساسی و جسمی انسانی قدرتمند باشید تا در بحران‌ها و مصیبت‌ها آسیبی نبینید. در فصل دوم به بررسی راه‌های ضد ضربه شدن احساسی و جسمی پرداخته‌ایم و در فصل سوم با دوازده بینش قدرتمند آشنا خواهید شد که شما را از لحاظ ذهنی شکست ناپذیر خواهد کرد.
و در فصل آخر اقیانوس پرتلاطم هستی را مورد بررسی قرار داده‌ایم. شگفت‌زده خواهید شد وقتی بفهمید که هستی یک موجود زنده است و رفتارها و عکس‌العمل‌های عمل‌هایی دارد. با خواندن این فصل دیگر این اقیانوس برایتان ناشناس و گیج کننده نخواهد بود و متوجه شگرد‌ها و رفتارهای این اقیانوس خواهید شد. در این فصل در مورد یکی از قوانین هستی به نام قانون جذب مطالبی حقیقی که در هیچ‌کجا بیان نشده را خواهید خواند. پیشنهاد می‌کنیم برای خواندن کتاب، اول از قسمت‌هایی شروع کنید که کنجکاوی شما را برانگیخته می‌کند. یکی از هیجان انگیزترین و لذت‌بخش‌ترین احساس‌ها خواندن یک کتاب خوب است که اطلاعات کاربردی فراوانی دارد. این لذت در انتظار شماست لطفا شروع کنید.
این کتاب دقیقا مخصوص افرادی است که در زندگی شکست‌های زیادی را تجربه کرده‌اند و می‌خواهند بدانند اشکال کار در کجاست و چگونه می‌توان یک بار دیگر حرکت کرد و موفق شد.

قسمتی از کتاب داستان من و ذهنم :

هر چند که مرگ لذت‌بخش‌ترین حسی است که تجربه خواهیم کرد ولی با انجام تحقیقات این موضوع را هم متوجه شدم که بعد از آن تجربه لذت‌بخش رهایی از جسم دیگر از راحتی خبری نیست. فقط لحظه‌ای که از جسم جدا می‌شویم حس خوبی خواهیم داشت و بعد از آن تازه مشکلات‌مان شروع می‌شوند. تحقیقاتم در این زمینه به من ثابت کرد که نه تنها خودکشی دردی از من دوا نمی‌کرد بلکه دردهای جدیدتری را به دردهایم اضافه می‌کرد. برای اینکه ترسم از مرگ تمام شود لازم بود هم از حس و حال لحظه مردن با خبر شوم و هم آگاهیم را نسبت به شرایط بعد از مرگ بالا ببرم. با انجام این تحقیقات ترسم از مرگ از بین رفت و با آگاه شدن از مسیر تکاملی‌ای که در پیش داریم دیگر به زندگی وابستگی ندارم. می‌دانم مرگ پله‌‌ایست که مرا به خداوند نزدیک می‌کند. خداوند بی‌نیازست. ما نیز با رها شدن از جسمی که سراسر نیاز است بی نیازتر می‌شویم و این گونه به خداوند نزدیک‌تر می‌شویم.
مرگ لذت‌بخش‌ترین حسی است که انسان‌ در زندگی تجربه خواهد کرد. در حین جدا شدن روح از بدن یک حس خوب سبک شدن به انسان دست می‌دهد. در آن زمان است که انسان متوجه می‌شود او یک جسم نیست که روح دارد، بلکه یک روح است که اسیر جسم بوده است. بله اسیر بوده و پس از مرگ از این اسارت رها می‌شود.
خداوند بی‌نیازست. ما نیز با رها شدن از جسمی که سراسر نیاز است بی نیاز‌تر می‌شویم و اینگونه به خداوند نزدیک‌تر می‌شویم.

 

 

این کتاب داستان من و ذهنم نوشته ی پیمان حسنی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]