تخفیف!

دانستنی های عمومی قرآن مولف محمد حسین محمدی

اطلاعات عمومی جالب درباره ی قرآن مجید

۵۶.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786004200080 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 260 گرم
ناشر

آوای منجی

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

 کتاب دانستنی های عمومی قرآن اثر محمد حسین محمدی

کلیات، درباره نزول قرآن، نام‌های قرآن و سوره‌ها، محتوای سوره‌ها، جدول‌های قرآنی، اعجاز قرآن، آداب تلاوت، اطلاعات آماری قرآن، پيامبران قرآنی و…برخی از فصل‌های اين كتاب است.

در اين كتاب برای آشنايی مخاطبان با قرآن در حد ابتدايی و عمومی به مباحث پرداخته و در تأليف آن از كتاب «دانستنی‌های قرآن» نوشته «محمد حسین محمدی» استفاده شده است.

 

در بخشی از کتاب دانستنی های عمومی قرآن می‌خوانيم: 

«خداوند با حكمت بالغه خود واژهايی را گلچين كرده و آن‌را با پيامی خاص در قرآن كريم بيان كرده است. از مباحث پيچيده توحيد گرفته تا قصه‌های شيرين، جذاب و درس‌آموز كه انسان را در عين مجذوب كردن، متعجب كرده و به فكر وامی‌دارد. قصه‌های قرآن صرفا قصه‌ای برای بازگو كردن در جمع دوستانه يا طرح آن برای مردم يا خواباندن بچه‌ها نيست؛ بلكه جدای از همه اين‌ها عبرت از تاريخ است كه سبب نجات يا سقوط افراد می‌شود؛ قصه در لغت به معنای جست‌وجو كردن اثر است؛ قصه در اصطلاح عبارت است از بيان كردن مطلب به همان صورتی كه اتفاق افتاده است. در آيه شريفه «نحن نقص عليك احسن‌القصص» نيز معنای قصه آمده است؛ يعنی ما برای تو ای پيامبر بهترين حكايت‌ها را بيان می‌كنيم؛ بنابراين قصه افسانه يا خيال نيست؛ بلكه بيان كردن جريانی است كه اتفاق افتاده و عده‌ای نيز شاهد آن بوده‌اند…».

 

کتاب دانستنی های عمومی قرآن را به همراه تخفیف ویژه از ما خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)