تخفیف!

دانشنامه مصور ماشین

دانشنامه پیش رو به بیان تاریخچه ی پیدایش ماشین از گذشته تا بحال پرداخته

۱۱۹.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786008269243 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 576 گرم
ناشر

سایان

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ سوم

درباره ی کتاب دانشنامه مصور ماشین :

اثری است به تالیف ریچارد ساتن، ترجمه ی داریوش دل آرا و چاپ انتشارات سایان.مجموعه ای جذاب و دیدنی برای علاقه مندان به ماشین.
دانشنامه پیش رو به بیان تاریخچه ی پیدایش ماشین از گذشته تا بحال پرداخته و انواع خودروها، اجزا، سیستم و کارکرد آن ها، طراحی، آناتومی، مدل ها و مارک های مختلف را با ارائه ی تصاویر واقعی معرفی و تشریح کرده است. بعد از ظهری در تابستان 1862 ، اتئین لنوآر ، مهندس فرانسوی محتاطانه موتوری را استارت زد که ساخته ی خودش بود و آن را بین چرخ های یک گاری سوار کرده بود.دقایقی بعد ، گاری کوچک به مدد موتور گنده و یغورش که به آرامی تلاپ تالاپ می کرد، از میان پارک جنگلی ونسس با زحمت در حال حرکت بود.لحظه ای تاریخی فرا رسیده بود ، چرا که گاری بدون اسب لنوآرد وارد عالم دلیجان ها و درشکه های اسب ران و مسیر های پر گرد و غبار شده بود ، دنیایی برای همیشه از صحنه ی روزگار محو می شد.

گزیده ای از کتاب دانشنامه مصور ماشین :

طراحی خلاقانه ی اکسل عقب از سوی ژول آلبر دودیون رانندگی را آسان کرد. چرخ دنده ی دیفرانسیل دودیون، برخلاف بسیاری از خودروهای دیگر، جزئی از اکسل نیست و از این رو، به همراه فنرها بالا و پایین نمی پرد. برعکس، محکم به اتاق خودرو متصل شده و چرخ های عقب را از طریق دو شفت (محور) کوتاه می چرخاند.
کتاب دانشنامه مصور ماشین را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)