تخفیف!

دایره ی اول آثار برات

اصول و مبانی تکثیر در بازاریابی شبکه ای

۲۸.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786226631525 دسته: ,

جزئیات کتاب

وزن 106 گرم
ابعاد 21 × 14,5 × 21 سانتیمتر
ناشر

آثار برات

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

کتاب دایره اول: اصول و مبانی تکثیر در بازاریابی شبکه ای

درباره ی کتاب دایره ی اول :

دایره ی اول کتابی برای بازاریابی شبکه ای. بیشتر افراد در مکان های اشتباه به دنبال موفقیت می گردند. آن ها تصور می کنند مسئولیت موفقیت شان بر عهده ی حامیان آن ها و اعضای تیم شان است. اولین و مهم ترین نکته ای که رندی گیج، این چهره ی نام آشنای بازاریابی شبکه ای در کتاب دایره ی  اول به ما یاد می دهد این است که مسئولیت موفقیت در بازاریابی شبکه ای را خودمان بر عهده بگیریم. اولین فردی که باید رهبری کنیم، خود ما هستیم.

قدم اول از خود ما شروع می شود و اولین رفتار اعضاء از خود ما الگو برداری می شود؛ پس مهم است که چگونه رفتار کنیم، چه الگویی را به اعضای تیم مان معرفی کنیم و در نهایت شاهد تکثیر چه الگویی در سراسر سازمان و تیم مان باشیم. اگر مسئولیت کسب و کارتان را شخصا بر عهده بگیرید و پای کار بایستید و دایره اول را درست بنا کنید. در واقع موفقیت خود را تضمین کرده اید.

کتاب دایره ی اول شامل نگرش های قدرتمندی در مورد اینکه چگونه رشد سریعی داشته باشیم و سرعت تیم خود را تعیین کنیم، اصولی که سازمان بر مبنای آنها بنا می‌شود و قدرت تکثیری که شما در سطوح پایین‌تر سازمان‌ تان تجربه خواهید کرد، می‌باشد.

 

دایره ی اول

بخشی از کتاب دایره اول :

قدرت فکر

چگونه دید ما بر روی تمایلات مان تاثیر می گذارد.
یک روز صبح زیبا در جنوب فلورایدا است. من در حال رانندگی هستم. در کنار من یک کامیون تیره رنگ در حال عبور می باشد و پنجره ماشین پایین کشیده شده و یک توله سگ بسیار زیبا و جذاب سرش را در باد به چرخش درآورده و به اطراف خود نگاه می کند.

گوش های پهن و دراز او، در گردش باد و زبانش که آویزان است، حالت بسیار زیبایی از یک سگ پر جنب و جوش را نشان می دهد که در حال بازیگوشی است. پخش موسیقی به آهنگی از استیوری ری وان (stevieray Vaughn) می رسد و احساس می کنم زندگی بسیار زیبا می باشد.
روز قبل یکی از هم بازی های تیم بیسبال به من تلفن زد تا بگوید که ماشین وی به سرقت رفته است.

او در حال ترک کردن منزل مادرش بود و نیاز داشت تا با کسی صحبت کند و دوری بزند و هوایی تازه کند، چون مادرش در مورد گذاشتن وسایلش در ماشین به او هشدار داده بود و به جای این که با او احساس همدردی نماید، به او گفت که پسر جان دیدی به تو گفتم…
از او پرسیدم که آیا سارقان خودرو، شیشه های ماشین را هم شکسته اند یا خیر.
دوستم گفت: نه، آنها این کار را نکرده اند.

 

رندی گیج

فهرست کتاب دایره ی اول اثر رندی گیج :

  • چگونه می توانیم به تکثیر کردن دست یابیم
  • قدرت فکر
  • کار درست انجام دادن
  • افزایش حجم فروش
  • نزول برکت
  • ریشه را آبیاری کنید
  • برگ برنده در دست شماست
  • ارتقاء بدون اطلاع قبلی
  • خارج شدن از گودال ها و موانع
  • هدایت گروهی

 

 کتاب دایره ی اول را به همراه تخفیف ویژه از ما خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)