تخفیف!

دریاچه مخفی

رمان ماجرایی برای نوجوانان

۴۸.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786227701630 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 90 گرم
ناشر

نگاه آشنا

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب دریاچه مخفی :

هنگامی که استلا و برادر کوچکش تام ، به خانه جدیدشان در لندن نقل مکان می کنند ، با نا پدید شدن هری ، سگ کوچک همسایه شان ، به فکر فرو می روتد. آن سگ کجا می رود ؟ چرا آن سگ همیشه مثل موش آب کشیده از پشت چمن ها ظاهر می شود ؟
تلاش آن ها برای حل این معما در طول تعطیلات تابستان ، منجر به پیدا کردن قایقی دفن شده در زیر بوته ها و تونلی عجیب و تاریک می شود که آن ها را به یک دریاچه مخفی در زیر زمین می رساند.
پسری که اینقدر وحشت زده به نظر می رسد ، کیست که به سمت آن ها پارو می زند ؟ و آن بچه ها چه کسانی هستند که صدایشان از آن سوی جنگل در باد می پیچد؟
استلا و تام به زودی متوجه می شوند که تقریبا به صد سال پیش خانه و باغشان سفر کرده اند. چقدر صد سال پیش خانه شان عجیب و متفاوت است ! آن ها در این مکان شگفت دوست و دشمن پیدا می کنند و از طریق تونل زمان بین حال و گذشته رفت و آمد می کنند. یعنی چه اتفاقات شگفتی در طول این ماجراجویی رخ خواهد داد؟ آیا آن ها سالم به زمان خود باز خواهند گشت ؟

بخشی از کتاب :

صورت تام آن قدر داغ شده بود که حس می کرد نزدیک است منفجر شود. آفتاب سر ظهر بی رحمانه به کمر و سرش می تابید و خیلی وقت بود که قطره های عرق روی پیشانی اش نشسته بودند و سرش را می خاراندند و قلقلک می دادند. اما او هنوز به کندن زمین مشغول بود . تام مطمئین بود اگر به کندن ادامه دهد…
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)