در محاصره ی احمق ها

کتاب در محاصره احمق ها اثر توماس اریکسون نشر کوله پشتی

۷۷.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 5161 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 400 گرم
ناشر

کوله پشتی

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب در محاصره ی احمق ها :

این کتاب فوق العاده بیش از 1.5 میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رسانده است. این یک روش ساده و در عین حال پیشگامانه برای ارزیابی شخصیت افرادی است که با آنها ارتباط برقرار می کنیم. بر اساس چهار تیپ شخصیتی (قرمز ، آبی ، سبز و زرد) ، و بینش هایی در مورد چگونگی “شناخت خود” ما فراهم می کند.
اریکسون به شما کمک می کند خودتان را بهتر درک کنید ، مهارتهای ارتباطی و اجتماعی خود را بهبود ببخشید ، با اطمینان تعارض را مدیریت کنید ، با رئیس و تیم خود پویایی را بهبود ببخشید و از افرادی که با آنها سر و کار دارید و آنها را مدیریت می کنید بهترین نتیجه را بگیرد. وی همچنین ترفندهای ساده ای در مورد زبان بدن ، بهبود ارتباط کتبی ، مشاوره در مورد اینکه چه زمانی باید عقب نشینی کنید یا چه موقع پافشاری کنید ، و چه موقع بلند حرف بزنید یا ساکت شوید را به اشتراک می گذارد.
این کتاب به شما کمک می کند تا اطرافیان خود را درک کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید ، حتی افرادی که در حال حاضر فکر می کنید فراتر از هرگونه درک هستند.

قسمت هایی از کتاب در محاصره احمق ها :

حرف عجیبی زدم؟ پس بگذارید بیشتر توضیح بدهم. هر سخنی که به کسی بزنید از فیلتر ذهنی او عبور می کند: اشارات، اطلاعات جانبدارانه و متعصبانه، پیش فرض ها و پیش انگاره های ذهنی. آنچه از سخنان شما باقی می ماند پیامی است که او درک می کند و می فهمد. به دلایل متفاوت، پیام شما آن گونه دریافت می شود که شنونده می خواهد؛ یعنی بعد از تفسیر و تعبیر او فهمیده می شود. در پایان، پیام به گونه ای به مخاطب منتقل می شود که با قصد و منظور شما به کلی تفاوت دارد. طبعا آنچه از فحوای پیام شما فهمیده می شود بستگی به کسی دارد که حرف شما را می شنود. به ندرت کسی پیام شما را دقیقا به همان گونه می فهمد که شما قصد بیانش را داشته اید.
شاید ناراحت کننده باشد که بدانیم ما به عنوان گوینده و تولیدکنندهٔ پیام کنترل اندکی بر میزان درک و فهم شنونده از آن پیام داریم. مهم نیست شما چه مولفه هایی را برای ترغیب ذهن شنونده به درک صحیح تر و دقیق تر پیامتان به کار ببرید. هرچه بکنید، برای درک دقیق و صحیح پیام از سوی شنونده کاری از دستتان برنمی آید.
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)