تخفیف!

دلتنگ نباش

روایت شهید روح الله قربانی

۵۴.۴۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786003306097 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 400 گرم
ناشر

روایت فتح

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

بیست و دوم

درباره ی کتاب دلتنگ نباش :

کتاب دلتنگ نباش؛ روح‌الله قربانی، جلد چهاردهم از مجموعه مدافعان حرم و نوشته زینب مولایی است که در انتشارات روایت فتح به چاپ رسیده است.
انتشارات روایت فتح که در زمینه چاپ کتاب‌های دفاع مقدس، خاطرات شهدا و ادبیات پایداری فعالیت‌های گسترده‌ای دارد، از زیرمجموعه‌های بنیاد فرهنگی روایت فتح است. بنیاد فرهنگی روایت فتح متولی جشنواره‌های بین‌المللی فیلم مقاومت، جشنواره تئاتر مقاومت، جشنواره هنر مقاومت است و در حوزه‌های تئاتر و هنرهای نمایشی، مستند، سینما، هنرهای تجسمی، ادبیات و رسانه فعالیت دارد.
کتاب دلتنگ نباش؛ روح‌الله قربانی، روایاتی از زندگی و رشادت‌های این شهید بزرگ مدافع حرم است.

 

بخشی از کتاب دلتنگ نباش :

پنجره های معطر ضریح را محکم گرفته بود و اشک می ریخت . از بین چهارصد نفر اسمش درآمده بود. دانشگاه شان بیست نفر بیشتر ظرفیت نداشت ، برای همین قرعه کشی کرده بودند. حالا که رو به روی ضریح ایستاده بود ، تازه باور کرد که امام رضا دعوتش کرده است . اسفند ماه بود و برف شدیدی باریده بود. به دلیل سرمای شدید و فصل خانه تکانی مشهدی ها حرم خیلی خلوت بود. خود را به ضریح چسبانده و پشت سر هم تشکر می کرد. « امام رضا ، ممنونتم  که باز اجازه دادی بسام.برای دانشگاهم به شما توسل کردم . آقاجان ممنونم ، یه جای خوب ، همون رشته ای که دوست داشتم قبول شدم.»

یک سالی می شد که مشهد نیامده بود. کلی حرف داشت برای گفتن . در میان حرف ها و دعاهایش یکدفعه به یاد خواستگارانش افتاد. زینب ترس داشت از ازدواج و آینده ای که برایش ناشناخته بود. اشک هایش را پاک کرد. « امام رضا ، من تا به حال به ازدواج فکر نکردم ، اما حالا اومدم از خودت بخوام کسی رو سر راهم قرار بدی که باهاش عاقبت به خیر بشم. کسی که خدا دوسش داشته باشه. خودت یه جوری درستش کن که نفهمم چطوری جور شد. »

 

کتاب دلتنگ نباش نوشته ی زینب مولایی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

 

0/5 (0 نظر)