تخفیف!

ده کار احمقانه که زندگی مردها

با تکیه بر علم روان‌شناسی ده کار نادرست، که زندگی زناشویی را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد، معرفی و به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است.

۷۲.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9789646255487 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 298 گرم
ناشر

استاندارد

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

ده کار احمقانه که زندگی مردها را خراب می کند. این کتاب با موضوع رواشناسی روابط به نگارش درآمده است.

درباره ی کتاب ده کار احمقانه که زندگی مردها را خراب می کند:

در کتاب حاضر، که از مجموعه کتاب‌های «نخستین گام برای زندگی سالم و بهتر» است دکتر «لوراشلزینگر» (نگارنده)، با تکیه بر علم روان‌شناسی ده کار نادرست، که زندگی زناشویی را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد، معرفی و به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است. این کتاب، درباره مشکلاتی است که برای یافتن آرامش در ازدواج در یک جامعه، فراروی مردان و زنان است.
آرامشی که در سایه آن زوج‌ها می‌توانند خود را رشد داده و به یک ارتباط روحی معنوی با یک‌دیگر دست پیدا کنند. چرا که این ارتباط چیزی نیست جز تعهدی لذت‌بخش، که هر یک از طرفین تا لحظه مرگ نسبت به طرف مقابل، در خود احساس می‌کند و این پایه و اساس یک زندگی هدفمند را تشکیل می‌دهد.

قسمتی از کتاب :

حالا می توانیم به موضوع مهم ترسی که شما مردها از زن ها دارید بپردازیم . ترس از زن ها هرگز. بله آقایان، درست است. همانطور که کارولین  هولت منشی صحنه ی من با کمی شوخی بیان کرد:
مادران سیاه پوست به بچه های خود که سرسازگاری با آن ها ندارد.
می گویند: من تو را به دنیا آوردم و می توانم تو را از دنیا بیرون ببرم! زن ها به شما عشق ، زندگی ، حمایت و پرورش عطا می کنند ، آن ها شما را از یک نوزاد شیرخواره به مردی تبدیل می کنند که برای تکرار تجربه ی مادر بدنبال زن جوان دیگری است.
شاید هرگز به نکته های شگغت انگیز مادر بودن توجه نکرده باشید ، تنها به گفتن جملات زیبا و پر گویی در این باره گوش کرده اید شاید می ترسید که اگر از زنی مادری نبینید نیروی مردانگی خود را از دست بدهید و به ترسی دچار شوید که شما را وادار می کند زن ها را موجوداتی خطرناک بدانید.
کتاب 10 کار احمقانه که زندگی مردها را خراب می کند را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)