تخفیف!

ربات عاشق

ربات عاشق، داستان کوله‏ گردی به نام مارکو است. او در سفر به شهری پیشرفته با مؤسسه ‏ای آشنا می‏شود که سفرهای مجازی برگزار می‏کند.

۶۳.۱۲۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 9786002745002 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 270 گرم
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

درباره ی کتاب رباط عاشق :

ربات عاشق، داستان کوله‏ گردی به نام مارکو است. او در سفر به شهری پیشرفته با مؤسسه ‏ای آشنا می‏شود که سفرهای مجازی برگزار می‏کند. مارکو برای تجربه «شبیه‏ سازی یک سفر»، لباس مخصوص می‏پوشد و به وسیله سلول شبیه ‏ساز به «دنیای مجازی» وارد می‏شود. جذابیت‏های بی ‏انتهای دنیای مجازی و سفرهای شبیه‏ سازی باعث می‏شود، مارکو برای ماه ‏ها در سلول شبیه ‏ساز زندگی کند. سلول شبیه‏ ساز همانند چراغ جادو، تمام آرزوهای مارکو را برآورده می‏سازد. او از همین سلول شبیه ‏ساز به تمام جاهای زیبای دنیا سفر می‏کند، به گذشته می‏رود، برای راه‏ اندازی کسب و کار آموزش می‏بیند، عاشق می‏شود، ازدواج می‏کند، بچه‏ دار می‏‏شود و در نهایت، سفرِ شبیه ‏سازی شده به «مرگ» را تجربه می کند که …… کتاب حاضر در قالب داستان، از سبک زندگی و کسب و کار به همراه آینده ‏ای که در انتظار بشر است، سخن می‏گوید و نشان می‏دهد که چگونه انسان با کمک «فناوری» به دنیای جدیدی از زندگی وارد می‏شود.
کتاب ربات عاشق  داستانی پژوهشی است و مانند دیگر داستان‌های پژوهشی، سروکار مخاطب با داستانی جذاب است که در لایه‌های زیرین از حقیقتی مهم رمزگشایی می‌کند. حقیقت مهمی که در این داستان سعی شده تا از آن پرده‌برداری شود، تأثیر فناوری و تأثیرات آن بر زندگی مدرن و شیوه کسب‌وکار است.
کتاب با ماجراجویی‌های مارکو که در سفرهای شبیه‌سازی رخ می‌دهد، خواننده را با قدرت فناوری و تکنولوژی در عصر فعلی آشنا می‌سازد یکی از این فناوری ها و تکنولوژیها در قرن بیست ویکم سلول شبیه سازی است که کتاب حاضر به معرفی وشناخت آن در دنیای دیجتال امروز می پردازد .
کتاب ربات عاشق را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید. 
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]