تخفیف!

رنگ آمیزی بزرگسالان ماندالا

رنگ آمیزی بزرگسالان دوایر کیهانی ?

۳۹.۲۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786226631310 دسته: ,

جزئیات کتاب

وزن 120 گرم
ناشر

آثار برات

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

بیستم

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان ماندالا دوایر کیهانی :

 

درباره ی کتاب :

 

رنگ آمیزی بزرگ سالان ( ماندالا )  کتابی برای آرامش و خلاقیت. کتاب رنگ آمیزی بزرگ سالان دارای طرح های جدید، زیبا و جذاب است که باعث آرامش فکر و اعصاب می شود.

کتابی الهام بخش همراه با تمرکز حواس ، رضایت ، شادی و دارای هارمونی.
ممکن است فکر کنید کتاب های رنگ امیزی بزرگسالان صرفا یک کتاب رنگ آمیزی مانند کتاب های کودکان است و برای سرگرمی استفاده می شوند .اما کتاب های رنگ امیزی بزرگسالان میتوانند خیلی اثر بخس و مفید باشند اما برای اینکه با اطمینان و راحتی این کتاب ها را بخرید بهتر است که با فواید آنها بیشتر آشنا شوید.
  •  کاهش استرس
  • بهبود بهداشت روانی
  • بهبود خلق و خو
  • افزایش ذهن آگاهی

 

ماندالا رنگ - انتشارات آثاربرات

 

*تخفیف ویژه ی* کتابفروشی آثار برات
ارسال مطمئن

هنر درمانی نوعی حرفه در زمینه سلامت روانی است که در آن، از فرایند ساخت و ایجاد کارهای هنری به عنوان روشی برای «کشف احساسات، آرام نمودن درگیری های ذهنی، تقویت خودآگاهی، مدیریت رفتاری و اعتیاد، بهبود و تقویت مهارت های اجتماعی، کاهش اضطراب و افزایش اتکای به نفس» استفاده می شود.رنگ آمیزی و هنردرمانی دقیقا یک مقوله نیستند با این همه، رنگ آمیزی مزایای روحی و ذهنی متعددی را با خود به همراه دارد. بربرین در این باره می گوید: رنگ آمیزی قطعا دارای پتانسیل های درمانی کافی برای کاهش دلهره، تمرکز حواس و تقویت آن است.

ماندالا چیست ؟

ماندالا (به معنای دایره در سانسکریت) یا دوایر کیهان‌ نما ، نقش و ترسیمی از دایره ای است . که در آن دوایر دیگری به همراه نقوش مختلف؛ تکرار می شود. این کلمه در فارسی و عربی به صورت مندل بکار می‌رود که به معنای دایره یا کره‌ای است که توسط بسیاری از جادوگران کشیده می شود و اعتقاد دارند که به آنها انرژی داده و فضایی مقدس ایجاد می‌کند یا از اشخاص محافظت جادویی می کند. این نقوش در ادیان بودا و هندو بسیار رایج بوده و به عنوان نماد و نشانه ای از جهان هستی به کار می‌رود. محققین بر این عقیده هستند که اصل ماندالا از دین هندو است ولی در آیین بودا هم کاربرد زیادی پیدا کرده‌است.
ماندالاها بیانگر لایه های درونی انسان هستند و نگاه کردن به آن و یا ترسیم آن. باعث تمرکز فرد بر خویشتن و جستجو در درون می شود. مرکز دایره در ماندالا محلی است که برای تمرکز در حین مراقبه بکار می‌رود. به طوری که با نگاه کردن به مرکز دایره، توجه از اطراف کاسته و محو شده و به تدریج، توجه فرد به درونش معطوف می شود. همچنین اشکال متقارن هندسی در لایه های ماندالا؛ خودبخود توجه شخص را به مرکز دایره جذب می‌کنند.

 

کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان ماندالا  را به همراه تخفیف ویژه ی سفارش آنلاین انتشارات آثاربرات خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)