تخفیف!

رهبری سر الکس فرگوسن

کتاب رهبری سر الکس فرگوسن سیری در زندگی و اسرار موفقیت

۷۲.۰۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 2836 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 118 گرم
ناشر

نبض دانش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب رهبری سر الکس فرگوسن:

کتاب رهبری سر الکس فرگوسن  نتیجه گفتگوهای متعددی بین مایکل موریتز و سر الکس فرگوسن است که موضوعات زیادی را دربرمیگیرد. موضوعاتی که به گفته الکس فرگوسن، بعضی از آن ها حتی مورد توجه او نبوده اند! همان طور که از اسم کتاب پیداست، موضوعات این کتاب شامل مواردی می باشد که هر رهبری باید از آن ها آگاهی داشته باشد.
کتاب رهبری سر الکس فرگوسن ماجرای زندگی مردی است که توانسته از دل سختی ها، افتخار بیرون بکشد؛ مردی که زندگی برایش به‎مفهوم کار است و کار نیز به‎معنای خلاقیت و این هر دو را چنان به‎هم پیوند زده که تبدیل به یکی از خلاق ترین و ماندگارترین مردان روزگار خود شده است.
کتاب رهبری سر الکس فرگوسن فقط درباره‎ فوتبال نیست؛ درباره مدیریت زندگی و کار است. مدیریت آرزوها و برنامه ریزی برای آن ها تا قله دستیابی. حکایت سرسختی مردی است که نظم بریتانیایی اش را با خلاقیت جوان گرایی در‎هم آمیخته تا به ما نشان دهد که هیچ کدام از این دو عنصر به‎تنهایی برای موفقیت کافی نیست و فقط با ترکیب دو عنصرِ نظم و خلاقیت می توان به راهی گام گذاشت تا همیشه در اوج باشی. این کتاب نه تنها کتاب راهنمایی برای اهالی فوتبال است بلکه برای هر خواننده ای که به خود و آرزوهایش ایمان دارد، خواندنی است؛ زندگی نامه ای که مدیریت را به ما می آموزد.

بخشی از کتاب رهبری سر الکس فرگوسن:

سر آلکس فرگوسن(1941- )، بازیکن و مربی اسکاتلندی، 26 سال سرمربی تیم منچستر یونایتد بوده است. فرگوسن که اکتبر 2013 کتاب «زندگینامه»اش را منتشر کرد و بسیار پرفروش شد، سپتامبر 2015 با کتاب «رهبری» بار دیگر به صدر اخبار کتاب های ورزشی آمده است. «رهبری» از سوی فرگوسن و سر مایکل ماریتز نوشته شده و حاوی همه جنبه های مربیگری و مدیریتی 38 سال زندگی حرفه ای فرگوسن به عنوان مربی فوتبال است.
ماریتز که ولزی تبار است و در ایالات متحده زندگی می کند، نویسنده و محقق به شمار می رود و پیش از این یکی از مدیران گوگل هم بوده است. او که کتاب «قلمرو کوچک: قصه خصوصی کامپیوتر اپل» را هم نوشته یکی از دوستان فرگوسن به شمار می آید.
فرگوسن در «زندگینامه»اش توضیح داده بود چگونه ستاره های منچستر یونایتد را هم به عنوان یک فوتبالیست رهبری کرد و هم به عنوان یک انسان. او هم به توصیف چالش های مربیگری اش درون زمین پرداخت و هم رویارویی اش با مدیران را زیر ذره بین برد. فرگوسن در 2014 یک کلاس یک روزه هم در دانشگاه هاروارد – در بخش دروس تجارت دانشگاه – برگزار کرد. جایی که درباره چگونگی رهبری باشگاه و تیم وارد جزئیات مدیریتی و روانشناسانه شد.
 کتاب رهبری سر الکس فرگوسن را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)