تخفیف!

روزگاری جنگی درگرفت

شرح حال و هوای ورود سربازان آمریکا

۶۴.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786003763364 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 268 گرم
ناشر

نگاه

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

درباره ی کتاب روزگاری جنگی درگرفت :

در کتاب روزگاری جنگی درگرفت جان استن بک صحنه هایی از جنگ را توصیف کرده که در زمان خبرنگاری به چشم دیده است. نویسنده با شرح حال و هوای ورود سربازان آمریکا به جنگ جهانی دوم در شمال آفریقا و انگلستان، تعهد و مسئولیت روشنفکر را در مواجهه با مسائل اجتماعی به زیبا ترین شکل بیان می کند.

در بخشی از کتاب روزگاری جنگی درگرفت می خوانیم:

این فقط از روی شانس بود که آدم مدت درازی خبر نگار بماند و در متن حوادث باشد . با خواندن این گزارش ها از میزان تلفات به هراس می افتم. تنها مشتی ارواح وراج که شب ها وحشت می پراکندند و روزها را از ناله می انباشتند، زنده مانده اند.

درباره ی جان استن بک نویسنده ی کتاب روزگاری جنگی درگرفت :

جان استن بک زاده ی 1902 ، رمان نویس شهیر آمریکایی است که آثار واقع گرایانه اش تصویری از زندگی انسان معاصر را به نمایش می گذارد. تلاش بی وقفه ی او برای انعکاس واقعیات تلخ و پر از گزند طبقات فرودست و دور شدن از فضای رمانتیک حاکم بر ادبیات آمریکا باعث شد که آثار وی طی چند دهه تبدیل به روایتی از تاریخ نانوشته ی مردمان این سرزمین شود.

بخشی از کتاب روزگاری جنگ در گرفت :

کشتی مقابل اسکله قرار می گیرد و صدای تنفس سبکی از اعماق آن شنیده می شود. حالا دیگر سربازان از وطن جدا شده اند ، در عین حال هنوز صد قدم هم از آن دور نیستند. بر عرشه ی بالایی، چند مرد روی نرده ها خم شده اند و به اسکله و شهر پشت سرشان نگاه می کنند.آب روغن آلود ، با جریان مد ، لب پر می زند. دیگر هنگام رفتن است . در اتاق ستاد ، افسر فرمانده پشت میزش می نشیند. آجودان خسته ی موبور کنار اوست. تلفن زنگ می زند ، افسر فرمانده گوشی را برمی دارد.
جان استن بک / کتاب روزگاری جنگ درگرفت / رمان نقادانه و جامعه شناسانه درباره ی روزگار جنگ جهانی / ترجمه محمدرضا پورجعفری/ انتشارات نگاه /انتشارات آثار برات
روزگاری جنگی درگرفت را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای مشاهده ی دیگر رمان های خواندنی ادبیات جهان به این لینک سر بزنید.
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]