تخفیف!

روز نوشت های ست گادین

این کتاب با زبانی ساده و متفاوت مجموعه ای از مطالب کاربردی و تحول آفرین را برای کسانی که به دنبال تغییراتی مثبت هستند در خود جای داده است

۳۶.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786002742995 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 231 گرم
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب روز نوشت های ست گادین:

ست‌گادین، یک نویسنده، کارآفرین و مهم‌تر از همه، یک معلم است. او تا به‌حال، ۲۳ جلد کتاب نوشته که به ۳۵ زبان زنده دنیا ترجمه شده است. کتاب‌های او ۱۸ بار مقام پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان را کسب کرده‌اند. کتاب‌هایی مثل «شیب»، «گاوبنفش»، «مهره حیاتی» و «این است بازاریابی». ست‌گادین با تمرکز بر بازاریابی موثر و راهبری (Leadership)، ایده‌هایی برای ایجاد تغییر در همه‌چیز اشاعه داده که الهام‌بخش انسان‌های بی‌شماری در سراسر جهان شده است. او عمیق‌ترین و مهم‌ترین حرف‌ها را با زبانی ساده و متفاوت ارائه می‌دهد. ست‌گادین صاحب یکی از معروف‌ترین وبلاگ‌های جهان است و از سال ۲۰۰۸ تا به حال، هر روز وبلاگ‌نویسی می‌کند و در طول این همه سال، حتی یک روز هم نوشتن در وبلاگ خود را رها نکرده است. کتاب حاضر، گزیده‌ای از بهترین پُست‌های وبلاگ ست‌‌گادین در سال ۲۰۱۹ است. ست‌گادین برای هرکسی که می‌خواهد تغییر کند، بهتر شود و دنیا را به جای بهتری تبدیل کند، ایده‌های نابی دارد.
این کتاب با زبانی ساده و متفاوت مجموعه ای از مطالب کاربردی و تحول آفرین را برای کسانی که به دنبال تغییراتی مثبت هستند در خود جای داده است؛ مطالب اثر پیش رو به قلم کارآفرین و سخنران آمریکایی و معلمی تمام عیار پیرامون مدیریت، بازاریابی و رشد فردی نگارش شده اند. در واقع مجموعه حاضر درباره گستره ای تقریبا وسیع از مهارت ها، رفتارها و عادات صحیح، تکنیک ها و ابزارهایی سخن گفته که تاثیراتی ژرف به جای می گذارند و با شکل دهی افرادی بهتر دنیایی بهتر را به دنبال می آورند.

قسمتی از کتاب روز نوشت های ست گادین:

آستین ها را برای «نوشتن» بالا بزنید…
در حالی که ما داریم برای رسیدن به جهان پسا سوادآموزی با هم مسابقه می دهیم، یک میانبر غافلگیر کننده و تمایز افرین، در واقع همین می تواند باشد: آموزش نویسندگی.
امروزه کتاب های صوتی بیشتر از کتاب های کاغذی می فروشند. هوش مصنوعی می تواند نوشته را به فایل صوتی بدل کند. مردم همه چیز را اسکن می کنند ولی نمی خوانند. شما اهمیتی به این چیزها ندهید. «نویسندگی» را یاد بگیرید. بله فوق العاده است که یک توسعه دهنده، یک مهندس عمران یا یک ریاضیدان برجسته شوید ولی اغلب افراد از همان نوجوانی می دانند که این کاره نیستند.
اما نوشتن چه؟
اگر به عنوان یک بازیگر قادر به نوشتن باشید، معنی اش آن است که می توانید خودتان را بازی کنید.
اگر به عنوان یک بازاریاب قادر به نوشتن باشید، معنی اش آن است که می توانید داستان خودتان را روایت کنید.
اگر به دنبال شغلی هستید، توانایی شما در نوشتن باعث می شود جزو معدود افراد خاصی باشید که به چشم بیایید.
نوشتن یعنی تفکر سازمان یافته برای متقاعد شدن.
نوشتن فرصتی است برای شما تا از پای ننشینید و تفاوت بیافرینید.
شما برای نویسندگی به هیچ مجوز یا امکاناتی نیاز ندارید. شما برای نوشتن به علوم پیشتاز تخصصی یا پول هم نیازی ندارید. نویسندگی مهارتی است با بیشترین بازگشت سرمایه چون «نوشتن» نشانه ی فکر کردن است.

 

کتاب روزنوشت های ست گادین نوشته ی ست گادین نشر کلید آموزش را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)