تخفیف!

روی پاهای خودم تخفیف ویژه

از قطع پاهایم تا یادگیری رقص زندگی

۲۹.۶۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786004610544 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 200 گرم
ناشر

کوله پشتی

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

درباره ی کتاب روی پاهای خودم : 

ایمی پردی برنده ی مدال برنز در مسابقات پارا المپیک 2014 سوچی روسیه و همچین پیروز چندین رقابت بین المللی در رشته ی اسنوبرد است. دختری که در نوزده سالگی کمتر از دو درصد شانس زنده ماندن داشت ، پس از تجربه ی نزدیکی به مرگ ، و فایق آمدن بر موانع به ظاهر لایخل ، تبدیل به ورزشکاری حرفه ی ای و تمام عیار شد.
کتاب روی پاهای خودم به ما یادآوری می کند که زندگی را تمام و کمال زندگی کنیم ، چرا که توانایی های ما بسیار فراتر از چیزی است که تصور می کنیم .
ایمی در بخشی از کتاب می نویسد : « من این کتاب را ننوشته ام که همه بگویند وای این دختر را ببین که بر ناتوانی هایش پیروز شده است. من داستانم را با شما به اشتراک می گذارم تا ببینید در زندگی شما چه چیزهایی امکان پذیر است. تا قلم خود را بردارید و داستان زندگی را خود را آن طور که دوست دارید خلق کنید . کلمات این فیلسوف بزرگ چینی همواره آویزه ی گوش من است : سفر به دوردست ها فقط با یک قدم کوچک آغاز می شود
 

بخشی از کتاب روی پاهای خودم : 

لبه ی پرتگاه :

زندگی به سرعت تغییر می کند ؛ با سرعتی همیشگی و معمول .
شانه هایم کمی درد می کرد. معمولا تعدادی ماساژ درمانی پشت سر هم در کانیون رنچ داشتم و بعد به باشگاه می رفتم و ورزش می کردم . حتی بعد از آن نیز انرژی کافی تا ماساژ ها را در مرکز بعدی ادامه بدهم ، ولی آن پنجشنبه ی بخصوص در ژوئیه 1999 کاملا بی رمق شده بودم . وقتی به مشتری سومم رسیدم انرژی زیادی از من گرفته شد. به خودم گفتم :« این مرد دارد تمام انرژی من را می گیرد. »
محل کارم را زودتر ترک کردم . بلوز و شلوار سفیدم را پوشیدم و روی تخت بزرگ و راحت پدر و مادرم دراز کشیدم ، جایی که هر زمان احساس مریضی می کردم به آن پناه می برم . یک تلویزیون در اتاقشان داشتند که می توانستم مدتی را که آنجا هستم از آن استفاده کنم .
مادرم درجه ی حرارت بدنم را اندازه گرفت ، دمای بدنم 38 درجه بود.
مادرم گفت :« عزیزم انگار حالت خوب نیست .» و من در جواب فقط شانه هایم را بالا انداختم ، سرم را بیشتر در بالش فرو کردم و خوابیدم …
این کتاب را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)