تخفیف!

زندگانی چهارده معصوم

در کتاب حاضر با استناد به آیات و احادیث به بررسی زندگی چهارده معصوم (ع) و سیره و روش آن ها، احادیثی از آن بزرگان را نقل می کند.

۲۰۰.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9789645843340 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 2051 گرم
ناشر

اسلام

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ دوم

درباره ی کتاب زندگانی چهارده معصوم :

خداوند در هر دوره ای، برای هدایت و راهنمایی انسان ها و رسیدن سعادت دنیوی و اخروی، پیامبرانی را به میان آن ها فرستاد. خدا در قرآن تاکید می کند که پیامبران و جانشینان آنان، نمونه، الگو و سرمشق مناسبی برای مردم در تمامی جنبه های زندگی هستند. بنابراین شناخت سیره و روش زندگی، رفتار، گفتار و کردار این بزرگان، مهم، لازم و ضروری است. شیعیان معتقدند که پس از رحلت پیامبر (ص)، حضرت علی (ع) و ۱۱ امام دیگر از فرزندان ایشان و حضرت فاطمه (س)، هستند جانشین پیامبر (ص) و راهنمای مردم هستند. بر این اساس نگارنده در کتاب حاضر با استناد به آیات و احادیث به بررسی زندگی چهارده معصوم (ع) و سیره و روش آن ها، احادیثی از آن بزرگان را نقل می کند.

بخشی از کتاب زندگانی چهارده معصوم :

در مدت هشت سال که پیغمبر اکرم مهاجرت از مکه نمود بیش از سی و چند جنگ خونین یکی پس از دیگری به وقوع پیوست و دشمنان لجوج دست از جهالت و عناد خود برنداشتند تا صلح حدیبیه پیش آمد و آن هم روی مصالحی که بعدا معلوم شد پیغمبر اکرم (ع) مصالحه نمود و مواد پیمان ظاهرا به نفع آنان بود لکن مسلمین قدرت گرفتند و هر کجا پای نهادند با فتح و فیروزی پیش رفتند و قبایل یهود هم تسلیم شده و فعالیت مسلمانان به حدی رسید که هم در تحکیم مبانی دینی پیشرفت های شایانی نمودند و هم از لحاظ عده و عدد قوت یافتندو از طرفی کفار قریش پیمان حدبیه را نقض کرده و امیدوار بودند پیمان محکم تری ببندند که رسول خدا (ص) با دوازده هزار لشکر به طرف مکه حرکت کرد و…
کتاب زندگانی چهارده معصوم (ع) را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)