تخفیف!

زندگی خود را امروز تغییر دهید!

کتب روانشناسی و تغییر سبک زندگی به همراه سی دی

۳۹.۶۰۰ تومان

شناسه محصول: 9789646255609 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 213 گرم
ابعاد 21 × 14 × 21 سانتیمتر
ناشر

استاندارد

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

خرید کتاب زندگی خود را امروز تغییر دهید:

 

درباره ی کتاب :

 

زندگی خود را امروز تغییر دهید  : ما اغلب به وسیله زنجیره‌ افکارمان زندانی می‌شویم .از آن‌جایی که بیشتر مشکلات به وسیله تخیل‌مان شکل می‌گیرند پس همه ی ما نیاز به راه‌حل‌هایی خیالی داریم. به همین دلیل برای تغییر، روش‌های مؤثری از کنترل فکر وجود دارد. اگر شما افکار، احساسات و ذهن هوشیارتان را هدایت کنید. آن‌گاه ذهن ناخودآگاهتان به همان جهت متمایل می‌شود. به راستی هیچ کاری وجود ندارد که انسان‌ها قادر به انجام آن نباشند.دیگر کتاب های انگیزشی انتشارات آثاربرات…

این کتاب به شما آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانید از راه مغزتان تغییرات را ایجاد کنید. یاد بگیرید که متفاوت فکر کنید. هم‌چنین اینکه چگونه خودتان و آینده‌تان را باور کنید . تمریناتش این توانایی را به شما می‌دهد که تمام قسمت‌های زندگی‌تان را از غلبه بر آن برترین‌ها و ترک عادت‌های بدگرفته تا شاد و موفق بودن در کار و روابط را مدیریت کیند.

عناوین برخی مطالب زندگی خود را امروز تغییر دهید! عبارت‌اند از:

  • ساخت باورهای جدید
  •  ساختار یقین
  • غلبه کردن بر تلقینات بد
  •  عادات و وسواس
  • غلبه بر فوبیای هراس(ترس)
  • گذشت از خاطرات بد
ریچارد بندلر به شما کمک می‌کند تا آنچه را که می‌خواهید تغییر دهید و آنچه را که می‌خواهید بدست آورید، عملی کنید. ریچارد بندلر که در خلق ان-ال-پی شهرت جهانی دارد، کسی است که به پائول مک کننا آموزش داد و معتقد بود که شما می‌توانید همان کسی شوید که دوست دارید باشید. روش‌های او که استفاده‌شان تنها چند ثانیه وقت می‌برد به زندگی میلیون‌ها نفر شادی می‌بخشد. این کتاب غنی، شامل تمرینات بالقوه و ساده‌ای است که ریچارد بندلر پس از گذشت ۳۵ سال بدست آورده است. تمرینات این کتاب این توانایی را به شما می‌دهد که تمام قسمت‌های زندگی‌تان را از غلبه کردن بر ترس‌ها و ترک عادت‌های بد گرفته تا شاد و موفق بودن در کار و روابط، مدیریت کنید.

قسمتی از کتاب زندگی خود را امروز تغییر دهید:

کتاب حاضر در راستای هدایت رفتار، به نگارش در آمد. راهکارهایی را در این باره نیز ارائه می‌کند. تا به کمک آن خواننده از دارو درمانی پرهیز کند. همچنین تغییرات مثبت در خود به وجود آورد. تغییراتی که آهسته، مستمر و همیشگی هستند. خواننده با مطالعه گام به گام این کتاب، غلبه بر مشکلات را خواهد آموخت و تغییرات دائمی در زندگی اش ایجاد می شود. نویسنده کتاب، بر این باور است که “به راستی هیچ کاری وجود ندارد که انسان ها قادر به انجام آن نباشند”، بنابراین، اگر افکار، احساسات و ذهن هوشیار خود را هدایت کنیم، ذهن ناخودآگاهمان به همان سمت و سو تمایل می‌یابد. این کتاب، پیشنهادات ساده‌ و موثری است برای کنترل خودمان به یک روش مثبت و سازنده.

مطالب کتاب در سه بخش اصلی نوشته شده، فهرست مطالب کتاب زندگی خود را امروز تغییر دهید! به ترتیب زیر می باشد:

بخش اول: بر مشکلات غلبه کنید
مباحث در این بخش، غلبه بر تلقینات بد، غلبه بر فوبیا، ترس و هراس، و غلبه بر تصمیمات بد، هستند.
بخش دوم: کارهای نیمه تمام خود را به اتمام برسانید
کنارگذاشتن عادات بد و وسواس، بهره گیری از فرصت های بزرگ، به پایان رساندن آزمایش ها، امتحان ها و گزارشات، به انجام رساندن تعهدات، مهمترین عناوین این بخش می باشند.
بخش سوم: دست به کار شوید
توصیه به داشتن تفریح و سرگرمی، ورزش کردن، سازمان یافته تر عمل کردن، تصمیمات بزرگ گرفتن، مباحثی هستند که در این بخش، به آنها پرداخته شده است.
کتاب زندگی خود را امروز تغییر دهید را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)