تخفیف!

ستاره شدن در بازاریابی شبکه ای

چگونه به درخشان ترین ستاره سازمان خود تبدیل شوید.

۴۱.۶۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786008726289 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 176 گرم
ناشر

مهرگان قلم

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

1400

درباره ی کتاب ستاره شدن در بازاریابی شبکه ای :

با توجه به لغت‌نامه وبستر، “دوام آوردن” به معنی زنده ماندن یا وجود داشتن است به خصوص برای زنده ماندن بعد از مرگ دیگران. نکته جذاب درباره بازاریابی شبکه‌ای این است که در بسیاری از موارد، دوام آوردن- یعنی بودن بعد از ترک تجارت توسط دیگران- دقیقا همان چیزی است که باعث ثروتمند شدن دراماتیکی می‌شود. فرسایش عامل بسیار مهمی در تجارت ما است. با این که به ندرت شخصی را می‌بینیم که به شکل پایدار در بازاریابی شبکه‌ای کار کند اما سرانجام به موفقیت نرسد. و این اشخاص نادری که به موفقیت نمی‌رسند معمولا بدترین دشمن خود هستند و مرتبا چرخ را اختراع می‌کنند و ساده‌ترین مسیر برای ثروتمند شدن در کل تاریخ سرمایه‌داری را پیچیده و سخت می‌کنند. البته، اولویت‌ها به گستردگی مردم است. در حالی که بعضی بازاریابی شبکه‌ای را به عنوان راهی برای رسیدن به یک پایان (ثروت) انتخاب می‌کنند، بعضی دیگر از مزایای آن لذت می‌برند.

سارا رابینز در کتاب ستاره بازاریابی شبکه ای شوید می‌گوید تا زمانی که معلمی خجالتی بودم و از نظر مالی در یکی از بدترین شرایط اقتصادی کشور زندگی می‌کردم. تازه ازدواج و اثاث کشی کرده بودم و کاری کاملا جدید در زمینه تدریس در مهد کودک داشتم.
بیست سالم بود. با وجودی که عاشق تدریس بودم، اما مشکلات مالی داشتیم و با آخرین خرده پول‌ها صورت حساب‌ها را تسویه می‌کردیم. شغلم و اولین خانه‌مان را هم از دست داده بودیم؛ بنابراین باید می‌رفتم به دنبال درآمدی بیشتر. پس از کلی جستجو دنبال کار با بازاریابی شبکه ای آشنا شدم.
اول، شرکتم را یافتم که در زمینه فروش محصول پر فروش، عالی و گران یک برند پزشکی بود. بعد به فعالیت آزاد در تحویل محصولات این برند پرداختم؛ تا حقوق معلمی‌ام را کامل کنم. در طول این مدت، صاحبان شرکت دنبال روش‌هایی بودند تا کیفیت برند شخصی خود را افزایش دهند و آن را میان مردم و بازار توسعه و گسترش بدهند.

از آن جا که این روزها همه آنلاین هستند، تصمیم گرفتند الگوی فروش اجتماعی را به کار بگیرند. سپس این الگوی فروش را از خرده فروشی به بازاریابی شبکه ای انتقال دهند. از من خواستند به آن‌ها ملحق شوم. من و مادرم کریس هم دعوتشان را پذیرفتیم.

 

درباره ی سارا رابینز نویسنده ی کتاب ستاره شدن در بازاریابی شبکه ای :

سارا رابینز یک مربی کودکستان است که سالانه هفت رقم درآمد باقیمانده درآمد در بازاریابی شبکه ای دارد و یکی از مشاوران برجسته بازاریابی شبکه ای در جهان محسوب می شود. او که اکنون در گروه درآمد بالای 1 درصدی همه زنان در آمریکا قرار دارد، نیمه وقت و بدون هیچ تجربه کاری را شروع کرد و در سن بیست و نه سالگی، در شرکت بازاریابی شبکه ای خود به درآمد شش رقمی در ماه دست یافت. سارا در بسیاری از کتاب های پرفروش بازاریابی شبکه ای دیده می شود و سخنران مکرر در رویدادهای برتر صنعت است. او به عنوان یک سخنران، بینش منحصر به فردی در زمینه موفقیت، سعادت، رهبری و مباحث بازاریابی شبکه ای ارائه می دهد و آرزوی مادام العمر خود را برای کمک به دیگران برآورده می کند.
 

بخشی از کتاب ستاره شدن در بازاریابی شبکه ای :

به دنیای شگفت انگیز بازاریابی شبکه ای خوش امدید!چه حرفه فوق العاده ای را انتخاب کردید.اکنون رئیس خودتان و صاحب تجارتتان هستید و اینده خودتان را طراحی میکنید.شما مدیر عامل شرکت خودتان هستید!خوب بعدش چی؟

زیبایی این حرفه در این است که به هر شخضی بدون توجه به سن یا تجربه او،اجازه می دهد تا شرکت خودش خودش را داشته باشد.البته این میتواند باعث چالش نیز شود.همه افرادی که به بازاریابی شبکه ای ملحق میشوند اماده این نیستند که یک تجارت داشته باشند.شنیدم که مردم میگویند این تجارت باید انقدر ساده و سیستماتیک نگه داشته شودکه یک بچه هشت ساله نیز بتواند ان را انجام دهد زیرا ما تنمها اطلاعات را با دیگران در میان میگذاریم و انها را دعوت میکنیم.با اینکه قبول دارم باید کارها را ساده نگه داریم،اما اکثر افراذ باورهای محدود و انگیزه های شخصی کمی دارند.سیستم ذهنی و مدیریت زمان و هیجان ها همان جایی هستند که بسیاری از افراد گیر می افتند.

 

کتاب ستاره شدن در بازاریابی شبکه ای را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)