تخفیف!

شبحی در کمپ ران روی

ماجراهای کارآگاه دینک و دستیارانش

۹.۶۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786004200868 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 93 گرم
ناشر

آوای منجی

نویسنده

مترجم

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب شبحی در کمپ:

اثر حاضر از مجموعه «ماجراهای کارآگاه دینک و دستیارانش» بوده با عنوان «شبحی در کمپ» که ویژه کودکان و نوجوان نوشته و به فارسی ترجمه شده است. در این داستان دینک و دوستانش در تعطیلات ماه اکتبر، می‌خواهند به همراه رئیس‌جمهور، مارشال و با هلیکوپتر به کمپ دیوید بروند. آن‌ها برای اقامت به اسپن می روند و خدمتکاری به نام آنا از آن‌ها پذیرایی می‌کند. بچه‌ها برای گردش به بیرون کلبه می روند و مقداری خاک سرخ پیدا می‌کنند. با بارش باران همه جا گلی می‌شود و آن‌ها به خانه بر می‌گردند. وقتی برای شستن خودشان به حمام می روند صداهای عجیبی از زیرزمین شنیده می‌شود که بچه‌ها علت آن را درست نمی‌دانند. پس از جستجو آن‌ها متوجه محفظه‌ای در زیر زمین می‌شوند که ظرف‌های غذای رهاشده روی زمین نشان از بودن کسی را می‌دهد؛ و با زنی مواجه می‌شوند که دست و پایش بسته شده است. بچه‌ها در زیرزمین خانه، یک نفر را نجات داده و آدم‌ربا را پیدا می‌کنند.
کی سی و مارشال از میان در ورودی بزرگ کاخ سفید بیرون دویدند و با خوش حالی روی چمن ها بازی می کردند. ساعت سه بعد از ظهر جمعه سیزده اکتبر بود. مدرسه ها تازه تعطیل شده بودند و بچه ها قصد دلشتند برای آخر هفته به اتاق رییس جمهور به کمپ دیوید بروند.
مارشال پرسید : ما واقعا سوار هلی کوپتر می شویم ؟ کی سی گفت بله ، پدرم گفت : فقط نیم ساعت طول می کشد تا به آنجا برسیم. آن ها وسایل مورد نیازشان را در ساک های مجزا گذاشته بودند و رییس جمهور آن ها به هلی کوپتر فرستاده بود…

کتاب شبحی در کمپ را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)