تخفیف!

صفر تا صد مالیات

تنها کتاب کار اموزش تکالیف اجرایی قانون مالیات های ایران

۴۸.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786226695626 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 204 گرم
ناشر

شفاف

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ نهم

درباره ی کتاب صفر تا صد مالیات :

کتاب صفر تا صد مالیات از جایی شروع شد که تا چند سال پیش وقتی صحبتی از مالیات به میان می‌آمد همه یاد آخر سال و تسویه حساب مالیات سال قبل می‌افتادند. منظورم از همه یعنی صاحبان شرکت‌ها، فروشگاه‌ها، موسسات و حتی حسابداران است‌. دلیل اصلی آن هم این بود که سامانه‌ای وجود نداشت و صرفاً هر شخصی با تشکیل پرونده مالیاتی در حوزه می‌توانست از میزان مالیات متعلق به سال فعالیتش مطلع شود. مبلغ محاسبه شده توسط کارمندان مستقر در حوزه‌ها که ممیز نامیده می‌شدند محاسبه می‌شد.
ولی با ورود تکنولوژی روز و سیستم‌های آنلاین اینترنتی، سیستم مالیاتی کشور که در راس آن سازمان امور مالیاتی قرار دارند، همانند دیگر نهادها به روز شده‌اند و با انتقال این تکنولوژی سرعت، دقت و عملکرد خود را بالاتر برده‌اند. نمونه عینی آن همین سیستم مالیات بر ارزش افزوده است که چند سالی هم از راه اندازی آن می‌گذرد و هنوز تعداد زیادی از مودیان(افرادی که دارنده پرونده مالیاتی هستند) نتوانسته‌اند از پس اجرای آن برآیند.

 

در سال‌های نه چندان دور مثل خیلی از دوستان عزیز حسابدار بودم و شدیداً به دنبال یادگیری عملی فنون حسابداری، متاسفانه با توجه به ورود به چند موسسه نتوانستم آن طوری که انتظار داشتم خودم را به روز کنم. به همین خاطر 2 سالی را رایگان در یکی از شهرک‌های صنعتی به عنوان کمک حسابدار گذراندم تا آهسته آهسته وارد دنیای زیبای حسابداری شوم. بعد از چند سال به یکی از افتخارات بزرگ دست یافتم یعنی مدیر مالی پروژه‌ی ملی کشور به نام احداث اتوبان همت – کرج.
ولی این پایان کار من نبود و تازه از طریق این شرکت با چندین شرکت زیرمجموعه دیگر توانستم ارتباط کاری پیدا کنم و همزمان مدیر مالی 19 شرکت در آن زمان باشم. وقتی جلوتر رفتم به نتایج بهتری می‌رسیدم و کم کم داشتم نتیجه تلاش‌ها را می‌دیدم.خوب کار بسیار خسته کنند‌ای بود و وقتی بیشتر تحقیق کردم متوجه شدم در رشته حسابداری هنوز گرایش‌هایی زیادی هست که بتوانم از طریق آن با وقت کم درآمد خوبی را از آن خود کنم.تا اینکه وارد سیستم‌های مشاوره شدم که در کتاب دیگری می‌توانم نحوه یادگیری‌ام را برای شما به اشتراک بگذارم.
قبل از مطالعه دیگر فصل‌ها در همین قسمت این قول را به شما می‌دهم که با مطالعه کتاب و اجرای دستورالعمل‌های پایان هر فصل، می‌توانید خودتان را جزء یکی از بهترین مشاورین اجرایی حوزه مالیاتی بدانید. چرا؟؟ چون که دقیقا تمامی موارد مورد نیاز کارفرمایان، موسسات و حتی همکاران خود را به راحتی برطرف خواهید کرد.
وقتی احساس کردم اجرای محاسبات و تکالیف مالیاتی به یک فن تبدیل شده‌، بلافاصله به فکر راه اندازی دوره‌ای آموزشی افتادم که با توجه به محدودیت زمانی بتواند اصلی ترین سوالات و ابهامات مجریان پرونده‌های مالیاتی را برطرف نماید. نام این دوره صفر تا مالیات نام دارد که تاکنون چندین مرحله آن برگزار شده و با توجه به انتقادات هنوز هم یکی از دوره‌های پر طرفدار بین حسابداران محسوب می‌شود.یک دوره 10 جلسه ای در 40 ساعت که شاید برخی از شرکت کنندگان با زمان کم آن مشکل دارند.
ولی جالب است بدانید که وقتی دوره را طراحی کردم سعی کردم در کوتاهترین زمان، چکیده مهمترین تکنیک‌های خاص بازار کار مانند اظهارنامه‌، دفاتر و … را در قالب یک دوره فشرده برگزار کنم. تا اینکه به فکر انتشار کتابی با مطالب و نکات بیشتر افتادم‌. کتاب حاضر اختصاص به زحمت‌کشان عرصه مالی و مالیاتی دارد و اگر بخواهم در یک جمله یا دو جمله تعریفی از آن داشته باشم اینگونه عنوان می‌کنم، کتاب صفر تا صد مالیات کلیه تکنیک‌های مالیاتی مورد استفاده در بازار کار را طوری به شما آموزش می دهد که هرگز در این حوزه سردرگم و محتاج کسی نشوید، خلاصه تر آن یک کتاب کار مالیاتی است.
البته این نکته را هم خدمت شما عرض کنم این کتاب معجزه نمی‌کند و مهم است که خواننده چه کسی باشد؟ یک حسابدار، یک فرد آشنا به واژه‌های مالیاتی و یا یک فرد عادی که هیچگونه اطلاعات مالی و مالیاتی ندارد. متاسفانه تاکنون کتابی با اینگونه محتوا منتشر نشده و معمولا حسابداران و دانشجویان مجبور هستند از طریق pdf برخی سایت‌های مالیاتی برخی از قسمت‌ها را همراه خود داشته باشند و یا اینکه در یک فایل در سیستم خود ذخیره کنند.

بخشی از کتاب صفر تا صد مالیات :

اولین و مهمترین برگه مالیاتی برگ تشخیص مالیات می باشد. در بالای صفحه سال مورد رسیدگی درج شده و در سمت چپ شماره دبیرخانه ثبت شده ، در پایین تر مشخصات مودی و پایین تر از آن نحوه رسیدگی درج شده که بسیار اهمیت دارد . در قسمت میانی خلاصه ای از گزارش مامور رسیدگی آمده که حتما باید به امضاء شخص رسیده باشد در غیر این صورت ، برگه فاقد اعتبار لازم است همچنین رئیس امور مالیاتی نیز باید این صفحه را امضاء کند. در پایین صفحه بخش ابلاغ به مودی یا پستی آورده می شود.
کتاب صفر تا صد مالیات را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]