تخفیف!

صلح امام حسن علیه اسلام

صلح امام حسن علیه اسلام پرشکوه ترین نرمش قهرمانانه ی تاریخ

۱۶۰.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786008218395 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 759 گرم
ناشر

انقلاب اسلامی

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

سخت

تعداد صفحات

 معرفی کتاب صلح امام حسن علیه اسلام:

کتاب صلح امام حسن علیه اسلام از معدود آثار تحلیلی و تفصیلی است که درباره زندگانی امام حسن مجتبی(ع)، موقعیت سیاسی او و شرایط صلح امام با معاویه سخن گفته است. این اثر به همّت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به فارسی ترجمه و توسط انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده است.
این کتاب در زمرۀ متقن ترین کتب تاریخی در موضوع خود است و مؤلف در آن به موضوعاتی پرداخته که در کتب مشابه به آنها کمتر توجه شده است. منابع پژوهشی این اثر نیز قریب به صد منبع معتبر و ارزشمند است. کتاب، فراهم آمده فکری منظم، مبتکر و قوی است. هماهنگی و پیوستگی اش آن را به صورت جویباری سرشار و لبریز از اندوخته های عقلی و نقلی درآورده و به واحدهایی به هم پیوسته و به نهایت غنی و کامل- از همه جهاتی که با موضوع متناسب است و موجب ارزش تمام- همانند ساخته است. پیراستگی اش همراه با جامعیت و روشنی اش همراه با عمق و نقد تحلیلی اش، نقطه مرکزی این ممیزات است.
مؤلف بیش از آنکه به نقل گزارش های تاریخی بپردازد، به بیان و تحلیل اوضاع و شرایط از نگاه خود پرداخته است، اما با این حال از ارجاع به منابع و استناد به آنها غفلت نکرده و به منابع مختلفی در متن و پاورقی توجه داده است که این منابع همان مصادر دست اول تاریخی هستند.
کتاب صلح امام حسن را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)