تخفیف!

فرمول کامل خوش شانسی

فرمول کامل خوش شانسی

۶۸.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9786008052661 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 190 گرم
نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

ناشر

اندیشه فاضل

درباره ی کتاب فرمول کامل خوش شانسی :

کتاب فرمول کامل خوش شانسی می گوید: شاید در مورد خود به این باور رسیده باشید که خیلی بد شانس هستید اما در همین ابتدا باید به شما بگویم که این باور، عذر و بهانه ای بیش نیست. این انتخاب های شما در زندگی است که سبب می شود، فردی باشید دارای ثروتی افسانه ای و یا فردی ورشکسته، سلامت و خوش حال و یا بیمار و افسرده. هیچ چیز دیگری باعث ایجاد این تفاوت ها نمی گردد.
آنچه درباره ی خوش شانسی باید بدانید این است که همه ی ما خوش شانس هستیم. اگر سالم و تندرست هستید و کمی غذا در یخچال خانه تان پیدا می شود، شما فوق العاده خوش شانس هستید. در واقع همه فرصت خوش شانس بودن دارند. چون به جز داشتن سلامتی و امکانات معاش ، واقعا آنچه ما را خوش شانس می کند ، مجموعه انتخاب های ماست .

بخشی از کتاب فرمول کامل خوش شانسی :

در بین انسان های موفق از یک کار آفرین گرفته تا جراح اعصاب و یا یک ورزشکار حرفه ای یک ویژگی مشترک وجود دارد . آن ها خودشان را بسیار باور دارند. دلیل عظمت مایکل جردن ، توانایی او در بسکتبال نبود. بسیاری از انسان ها توانایی بسکتبال بازی کردن را دارند. او خود را بسیار زیاد باور داشت ؛ همین باعث شد ، کلیه اطرافیان خود را متقاعد کند که عظمت او را باور کنند.
مهم ترین درسی که باید از انسان هایی که خود را باور دارند یادگرفت این است که چیزی به نام شکست وجود ندارد و خودشان هستند که دست از تلاش برمی دارند.

درباره ی دارن هاردی نویسنده ی کتاب :

دارن هاردی نویسنده و سخنران ، مشاور و ناشرموفق مجله ی موفقیت است.
هاردی اولین تجارت خود را در 18 سالگلی آغاز کرد. در ماه سپتامبر 2007 ناشر مجله موفقیت شد. در دسامبر 2015 ، اعلام کرد به دنبال فرصت های جدید ، مجله موفقیت را ترک کرده است. در سال 2010 اثر مرکب را نوشت ، کتابی که در مورد تأثیر و تصمیم گیری های روز مره موفقیت است و شامل یک دوره کاربردی برای دستیابی به اهداف می باشد… بیشتر بخوانید
کتاب فرمول کامل خوش شانسی اثر دارن هاردی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
برای خرید کتاب های بیشتر در زمینه ی انگیزشی به این لینک مراجعه فرمایید.
0/5 (0 نظر)