تخفیف!

فروش 360 درجه

رهکارهایی برای فروش بیشتر در رکود ویژه مدیران و صاحبان کسب و کار

۴۳.۲۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 9786008742544 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 772 گرم
ناشر

کلید آموزش

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ اول

درباره ی کتاب فروش 360 درجه:

کتاب «فروش 360 درجه » به شما کمک می‌کند درکسب و کار خود به یک مدیر موفق تبدیل شوید!
همچنین کمک می‌کند بایادگیری و پیاده سازی شگردهای مربوط به نحوه رفتار با مشتری ،نحوه سازماندهی نیروها و رفتارهای مناسب برندها در بحران های مالی به یک کسب و کار موفق و پرفروش تبدیل شوید.اگردر شرایط کنونی که در رکود اقتصادی به سر می بریم شما هم به عنوان یک مدیر سردرگم و پریشان از اداره کسب و کار خود هستید با یادگیری مطالب این کتاب می توانید جهش چشمگیری در کسب و کار خود ایجاد کنید.

موضوع کتاب فروش 360 درجه

این مهم نیست که شما به‌طور انفرادی کار می‌کنید یا کسب‌وکار کوچک یا بزرگی دارید؛ شاید حتی صاحب یک بِرند مشهور باشید؛ در هر صورت، داشتن سیاست‌های نادرست بازاریابی در دوران رکود اقتصادی برای هر کسب‌وکاری در هر ابعادی بسیار خطرناک است و می‌تواند ضربات بزرگ و گاه جبران‌ناپذیری را به آن کسب‌وکار یا شرکت وارد کند.
دوران رکود به بازاریابی خاص خودش نیاز داره زیرا در چنین دورانی، هم رفتار خریدار و هم تصور و احساس اون در مورد خرید تغییر می‌کند، همین اتفاق در بخش تولید و خدمات و نیز روابط تجاری هم پیش میاد و رفتار تولیدکنندگان و فروشندگان هم تغییر می کنه.در این کتاب، رویکردهای مفید برای بازار و کسب‌وکارهای ایرانی در مواجهه با مسائل و مشکلات بازاریابی و معرفی راه‌کارهای کاربردی‌ترِ بازاریابی در دوران رکود اقتصادی توضیح داده شده است.
در یک جمع‌بندی کلی، در این کتاب ابتدا به شرح سیاست‌های کاری و راهبردهای مناسب برای دوران رکود اقتصادی پرداخته شده و به دنبال آن شگردها و شیوه‌های حلِ مشکلات دوران رکود درباره‌ی مسائل در پی آمده توضیح داده شده‌اند:
مشکلات مرتبط با محصول یا خدمات در دوران رکود اقتصادی: محصولات خاص، محصولات جدید و محصولات بِرند.
مشکلات قیمت‌گذاری در دوران رکود اقتصادی: تخفیف دهی، کاهش یا عدم کاهش قیمت‌ها، قیمت و کیفیت.
مسائل مکان و جایگاه کسب‌وکار در دوران رکود اقتصادی: نقش محل مغازه، فروشگاه، شرکت و مسائل مرتبط با فروش اینترنتی و روش‌های سلف‌سرویس فروش.
مشکلات ترویج و تبلیغات در دوران رکود اقتصادی: بررسی میزان توسعه‌ی کسب‌وکار، روش‌های تبلیغاتی و رسانه‌ها، برنامه‌ی وفاداری مشتریان و کمپین‌های تبلیغاتی در دوران رکود.

بخشی از کتاب فروش 360 درجه :

توجه به رفتار مشتری و تجزیه و تحلیل سبک و سیاق زندگی وی از دهه ی 60 میلادی در بین بازاریابان بیشتر مرسوم شد و تا امروز نیز ادامه دارد. در بررسی رفتار مشتری باید به برآورده کردن احتیاجات و نیاز های مشتری و آنچه او مایل به خریدن آن است و نحوه ی استفاده از محصول و نیز کنار گذاشته شدن آن توسط مشتری ، توجه داشته باشیم…
کتاب فروش 360 درجه را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)