فکر بکر مستر مایند

بازی فکری مخصوص تمام سنین

۴۹.۰۰۰ تومان

ناموجود

شناسه محصول: 2550 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 70 گرم

درباره ی بازی فکر بکر مستر مایند:

حریف چهار مهره را پشت دیواره مخصوصی پنهان کرده است و شما باید در کمتر از دوازده دوره حدس زدن و چیدمان چهار مهره حریف را به دست آورید.نفراول 4 مهره را به انتخاب خود در فضای مخصوصی چیده و دیواره را جلوی آنها قرار میدهد تا مخفی بماند ترکیب رنگها می تواند به دلخواهد انتخاب شود نفردوم باید ترکیب رنگی حریف را حدس زده و 4 مهره را در قسمت مخصوص دوره اول قرار دهد بازیکن اول بر اساس چیدمان نفر دوم به او امتیاز می دهد رنگ سیاه نشان دهنده رنگ و موقعیت در صفحه مهره و رنگ سفید نشان دهنده این است که رنگ مورد نظر در جایگاه است ولی باید جای آن تغییر کند. که ادامه توضیحات در بروشور آمده است . این یک بازی کاملا استراتژیک و باعث افزایش قدرت تحلیل و واکاوی و حدس و گمان در بازیکن خواهد شد.

 

مستر مایند یکی از محبوب ترین بازی ها در دنیا است.

براحتی فرا گرفته می شود و به سرعت بازی میشود و با امکان خلق 2000 رمز ، هر بار متفاوت تر از بار قبلی است.

شخص رمز ساز رمزی سری تعیین می کند و سپس شخص رمز شکن سعی می کند تا با استفاده از منطق مقایسه و شاید اندکی شانس آن را بیابد.

بعد از هر حرکت ، رمز ساز باید راهنمایی هایی در جهت کمک به رمز شکن بوسیله میخ های ریز سفید و قرمز به رمز شکن انجام دهد.

 

 

تاریخچه مستر مایند یا فکر بکر:

بازی فکری و سرگرم کننده ی فکر بکر یا مستر مایند اولین بار در سال 1356 با نام مستر مایند توسط احمد فرهنگی با کسب مجوز از شرکت پاکر انگلستان در ایران ساخته شد و از پرفروش ترین اسباب بازی های ساخت کشورمان بوده و هست.

فکر بکر ذهن تمام رده های سنی را به چالش می کشاند و خلاقیت را در نوجوانان تقویت می کند. باعث افتخار است که توانسته ایم نمونه پیشرفته و به روز این بازی را در اختیار دوست دارانش قرار دهیم.

 

 

 

این بازی را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.

0/5 (0 نظر)