تخفیف!

قانون جذب نوجوانان

مهارت های زندگی برای نوجوانان

۳۲.۰۰۰ تومان

شناسه محصول: 9789646412040 دسته:

جزئیات کتاب

وزن 200 گرم
ناشر

قو

نویسنده

سایز کتاب

نوع جلد

شومیز

تعداد صفحات

نوبت چاپ

چاپ سوم

درباره ی کتاب قانون جذب نوجوانان:

قانون جذب نوجوانان می گوید: همه والدین بهترین‌ها راه و مسیر را برای فرزندان خود می‌خواهند و تمام تلاش خود را برای رشد صحیح فرزندان خود انجام می‌دهند. با استفاده از قانون جذب، افکار مثبت، اعتقادات، انتظارات و واقعیت‌های زیبایی برای نوجوانان ایجاد می‌شود.
با آموزش قانون جذب به کودکان و نوجوانان آنها می‌توانند افکار، عقاید و انتظارات خود را به روش مثبتی هدایت کنند، آنها می‌آموزند در کنار اینکه از بسیاری اعتقادات محدودکننده دوری کنند، رویاپرداز باشند و برای رسیدن به همه چیزهایی که در زندگی می‌خواهند تلاش کنند. قانون جذب نوجوانان  با ارائه نکات کوتاه اما کاربردی در هر صفحه در جذب افکار خوب برای رسیدن به رویاها به مخاطب نوجوان کمک کند.
نویسنده در بخشی از  مقدمه کتاب قانون جذب نوجوانان آورده است «این کتاب به ما یاد می‌دهد که قرار است زندگی، احساس خوبی به ما بدهد و اینکه زندگی، بهتر هم می‌تواند باشد و راه‌هایی را یادت می‌دهد که با به کارگیری آنها می‌توانی به ثروت، سلامتی و شادی بیش‌تری که حق توست برسی».

بخشی از کتاب قانون جذب نوجوانان:

راه جالب موفق شدن

دو نفر در سفر هوایی با هم همسفر بودند. یکی گفت : مایلی با هم دیگر بازی کنیم . دومی :خیر خوابم می آید.
اولی : جالب است ، من سوالی از شما می پرسم ، اگر جوابش را ندانستی 5 دلار به من بده ، بعد شما از من سوأل کن ، اگر ندانستم من 5 دلار به شما می دهم . دومی باعذر خواست. اولی : اگر من نتوانستم سوال شما را جواب دهم 50 دلار به شما می دهم . اینبار دومی پذیرفت. اولی : فاصله زمین تا ماه چقدر است؟ دومی بدون هیچ حرفی 5 دلار به اولی داد بعد پرسید…
 کتاب قانون جذب نوجوانان را به همراه تخفیف ویژه ی آن خریداری کنید.
0/5 (0 نظر)